Ispanak Çorbasının Yanına Ne Gider
  1. Anasayfa
  2. Yemek Tarifleri

Ispanak Çorbasının Yanına Ne Gider

0

Ispanak Çorbasının Yanına Ne Gider ?

Türk mutfağının en gözde yemek öğeleri arasında çorba yer almaktadır. Çünkü bir ana yemeğe başlamadan önce kesinlikle ilk tercih edilen çorba oluyor. Çorba konusunda ise içerdiği besin değerinin yüksek olmasından dolayı ve kışında en çok tüketilen çorbası ıspanak çorbasının yanın da ne gider ? bu yazımızda ona bakacağız. Ispanak çorbasının içerisinde bol miktarda protein bulunmaktadır ve yanına yapacağınız güzel yemekler ile menünüzü zengin yapabilirsiniz. İşte ıspanak çorbasının yanına yapılacaklar ;

Ispanak Çorbasının Yanına Ne Gider

HAŞLANMIŞ SEBZE SALATALARI

Ispanak çorbasının yanına yapabileceğiniz en güzel salatalardan birisi de haşlanmış olan sebzelerden yapılan salatalardır. Bu yüzden sebze salatası iyi seçim olacaktır.

YAPRAK SARMA

Ege bölgesine haz olan zeytinyağlı yaprak sarması yapacağınız ıspanaklı çorbasının yanına çok yakışacaktır. Özellikle isteyenler ara soğuk olarak da tercih edebilirsiniz.

TAVUK BAGET

Tavuk baget biliyorsunuz ki en değerli ve en yüksek besinlere sahip yemeklerden birisidir. Bu yüzden protein ağırlıklı olan tavuk baget yapmış olduğunuz ıspanak çorbasının yanına çok yakışacaktır.

Ispanak Çorbasının Yanına Ne yapsam

PİYAZ

Piyaz genel olarak ar soğuk olarak tercih edilen salata türlerinden birisidir ve bu yüzden ıspanak çorbasının yanına da tercih ederseniz ortaya gerçekten harika lezzetler çıkacaktır. Piyaz aynı zaman da bol malzemelerle yapıldığından dolayı ortaya harika lezzet çıkacaktır.

PATATES SALATASI

Farklı şekiller de salata türü arıyorsanız o zaman piyaz yapmak yerine patates salatasını tercih edebilirsiniz. Hem doyurucu özelliği de bulunduğundan dolayı patates salatasını deneyebilirsiniz.

Merhaba benim adım derya. 34 yaşındayım ve evliyim 2 çocuk annesiyim. Cilt bakımı ve örgü modellerine çok ilgim olduğundan dolayı en güzel makaleleri sizler için paylaşmaya özen gösteriyorum. Sinemaya gitmeyi ve bisiklet sürmeyi çok severim.

Yazarın Profili
Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir