İnstagram’da Çok Beğenilen En Yeni Örgü Patik Modelleri
  1. Anasayfa
  2. Kadınca

İnstagram’da Çok Beğenilen En Yeni Örgü Patik Modelleri

0

İnstagram’da bayanlar tarafından en çok beğenilen ve ilgi duyulan en yeni örgü patik modellerini sizler çok bayılacaksınız. Kış mevsimi geldi ve örgü patik modelleri de artık yerini almaya başladı. Hem bayanlar hem erkekler hem de bebekler için her sene kış ayında olduğu gibi bu kış ayında da harika patikler yapılacağa benziyor.

Bağacıklı Bayan Örgü Patik Modelleri

Kışın ayaklarımızı evde sıcak tutabilmek için örgüden patikler yaparız değil mi ? Tabi bir de bebeğimiz varsa kendimizden önce küçük yavrumuzun ayakları üşümemesi için en güzel modeli ona örmekle başlarız. Fakat örgü işini hiçbir şekilde bilmiyorsanız ve dışarıdan satın alacaksanız o zaman BURADAN en güzel patik modellerini bulup satın da alabilirsiniz. Ama sizlere tavsiyemiz azda olsa tığ işini biliyorsanız kendi el emeğinizle yapmanızdır. Çünkü kendi el emeğinizle yapacağınız patikleri istediğiniz tarz da süslemeler yaparak da kullanabilirsiniz.

Bebek Bot Örgü Patik Modelleri

BİRBİRİNDEN GÜZEL ÖRGÜ PATİK MODELLERİ

Örgü patikler yapılacağı zaman hep modele ve renge bakılarak yapılmaktadır. Bu sene ise marifetli kadınlarımız tarafından yapılan patikler o kadar güzel görünüyor ki hayal gücünüzü kullanmadan bile burada bulunan modellerin aynısını yapacaksınız bence.

Tığ işi patikler arasında aynı zaman da babet tarzı , terlik tarzı ve bot tarzı gibi çeşitleri de yer almaktadır. Yani sizler sade patik yapmak yerine saymış olduğumuz çeşitlerden birini seçerek kendinize , eşinize veya bebeğinize örebilirsiniz. Kırsal gibi alanlarda hava sürekli değişir bilirsiniz bu yüzden bebekler için en çok tercih edilen uygulamalardan birisi de bu oluyor genelde. Sade patik yapmak yerine bot tarzı veya babet tarzı patikler tercih ediliyor.

bebek patik modeli

1 ila 6 yaşına kadar bebeğinize her türlü patiği yapabilirsiniz fakat bebekler büyüdükçe artık yapacağınız patikleri de belki sevmemeye başlayacaktır. Bu yüzden sade renklerde yapmanız ilk aşamada daha doğru seçim olur. Ama kendinize yapacaksanız istediğiniz tarzlarda ve renklerde yapabilirsiniz.

İNSTAGRAM’DA EN ÇOK SİPARİŞ ALAN ÖRGÜ PATİK MODELLERİ

İnstagram hesaplarında hamarat kadınlarımız tarafından her gün harika patik veya değişik tarzlarda örnekler paylaşılmaktadır. Bizler de bu zamana kadar en çok sipariş alan ve bayanlar tarafından beğenilen patikleri sizlerle paylaştık. Hem burada bulunan patik modellerini dilediğiniz gibi farklı tarzlarda da süslemeler yaparak güzelleştirebilirsiniz. O zaman birbirinden güzel ve yapımı da bir hayli kolay olan örgü patik modelleri ile sizleri baş başa bırakıyorum.

bebek patik yapılışı
bebek patik yapımı
Beyaz Çiçekli Örgü Patik Modelleri
Beyaz Pembe Örgü Patik Modelleri
Bordo Bağacıklı Örgü Patik Modelleri
Bot Bebek Örgü Patik Modelleri
Çiçek Desenli Örgü Patik Modelleri
Çiçekli Mor Örgü Patik Modelleri
erkek bebek patikleri
Erkek Örgü Patik Modelleri
Fiyonklu Bebek Örgü Patik Modelleri
Krem Desenli Örgü Patik Modelleri
Mavi Boncuklu Örgü Patik Modelleri
Pembe Çiçekli Örgü Patik Modelleri
Pembe İncili Bebek Örgü Patik Modelleri
Ponponlu Bebek Örgü Patik Modelleri
Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir