İnstagram Şifremi Ve E-Postamı Unuttum (Çözümü) 2022
  1. Anasayfa
  2. Pratik Bilgiler

İnstagram Şifremi Ve E-Postamı Unuttum (Çözümü) 2022

0

İnstagram Şifremi Ve E-Postamı Unuttum ?

Dünya genelinde Instagram kullanmayan çok az kişi vardır. Instagram sayesinde insanlar günlük hayatta yaptıkları birçok aktivitenin fotoğrafını paylaşıyorlar. Bu paylaşımlar sayesinde birçok insandan da haberdar olmuş oluyoruz. Instagram kullanmanın iyi yanı olduğu kadar kötü yani da çok fazladır.

En büyük kötü yanı ise insanların zaman kaybıdır. Bunun yanı sıra birçok Instagram kullanıcısı Instagram şifremi unuttum ya da Instagram şifremi unuttum ve e postamı bilmiyorum gibi birçok sorunla karşı karşıyadır. Böyle bir durumla karşılaştıklarında Instagram şifrelerinin çalınacağını ya da fotoğraflanırının, silineceğini düşünürler. Instagram şifrenizi unutmanız normal bir durumdur ve yeni bir şifre ile bu iş çözülebilir.

İnstagram Şifremi Ve E-Postamı Unuttum

Fakat Instagram açarken kullanmış olduğunuz e-postanızı unutmanız oldukça kötü bir durumdur. Birçok kişi e-postasını hatırlamadığı için tekrar Instagram hesabına giriş yapamaz. Instagram şifremi unuttum ve ortada da bir e-posta yok diyorsanız başka bir arkadaşınızın ya da yakınınızın e-posta adresini kullanarak yeni bir şifre alabilirsiniz. Instagram’a giriş sayfasına geldiğinizde giriş ekranında şifremi unuttum butonuna basmalı ve şifrenizi sifidiamalisiniz.

Daha sonra sizden kullanıcı adı, telefon numarası, e-posta gibi bilgilenin girilmesi istenir. Bu şekilde hesabın size ait olup olmadığı kesinleştirilir. Daha sonra sistem size bir mail adresi girmenizi ister ve bu mail adresine yeni şifrenizi gönderir oldukça kolay şekilde hesabınıza giriş yapabilirsiniz.

Adım Dilay 20 yaşındayım ve üniversite okumaktayım. Boş zamanlarım da makale yazmayı çok seviyorum. Gezmeyi ve arkadaşlarımla beraber vakit geçirmeyi çok severim.

Yazarın Profili
Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir