İnstagram Gizli Hesap Görme! Gizli Profil Görme KANITLI!
  1. Anasayfa
  2. Teknoloji

İnstagram Gizli Hesap Görme! Gizli Profil Görme KANITLI!

0

İnstagram gizli hesap nedir ?

Kullanıcıların sadece takip isteğini onaylamış olduğu kişilerin sayfa içeriğini görebilmesini sağlayan İnstagram gizlilik özelliğidir.

İnstagram’ın gizli profilleri hepimizin içinde merak uyandırmıştır. Öyle ise İnstagram gizli hesap görme nasıl yapılır? Yakın çevremiz, eski sevgilimiz, arkadaşlarımız ve akrabalarımız gibi kişilerin İnstagram hesaplarında ne tür içerikler paylaştığını bir kez bile olsa merak etmişizdir.

İnstagram gizli hesap nedir

Bunu takip isteği veya karşı taraf ile etkileşim kurmadan yapabilmenin türlü yolları vardır. En yaygın kullanılan başarılı üçüncü taraf yazılım uygulaması olan “Postegro” ile yapmak, sizlerin arzu ettiğiniz gizli profile sahip İnstagram hesaplarının profiline girebilmenize olanak sağlar.

Uygulamanın sade arayüze sahip olması ile zorluk yaşamadan amacınıza ulaşabilirsiniz. Giriş yapmadan önce hizmet koşullarını sağlayan bir adet İnstagram hesabınıza ihtiyacınız olacak. Bu uygulamayı kullanırken şahsi hesabınızla giriş yapmanız önerilmez sebebi ise uygulama resmi olarak yayınlanmamış olması ve verilerinizin ne kadar korunduğu konusunda güven verememesidir.

Hizmet koşullarını sağlamış olan hesabınız ile uygulamanın sunulan gizli hesapları görüntüleme özelliğinden faydalanabilirsiniz. Bu özelliğin kapsamış olduğu video, fotoğraf, hikaye ve kaydedilen içerikleri cihazınıza indirerek çevrimdışı ortamlarda da inceleyebilirsiniz.

BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ;

Paylaş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir