İlk Buluşmada Dikkat Edilmesi Gereken Davranışlar
  1. Anasayfa
  2. Güncel

İlk Buluşmada Dikkat Edilmesi Gereken Davranışlar

0

Yeni bir ilişkiye adım atacağınız zaman ve ilk buluşmada dikkat etmeniz gereken bazı davranışlar bulunmaktadır. Birçok kişi ilk buluşmada yanlış hareketlerden dolayı karşı tarafa kendisini yanlış iza edebiliyor. Bu gibi şeylerin olmasını istemiyorsanız o zaman ilk buluşmada dikkat edilmesi gerekenleri de bilmeniz sizin açınızdan daha doğru olacaktır.

İlk Buluşmada Dikkat Edilmesi Gereken Davranışlar

İlk Buluşmanın Evlilik Görüşmesi Olmadığını Unutmayıp Keyfini Çıkarın

İlk buluşma arkadaşlar bir evlilik görüşmesi değildir ve bu yüzden rahat olmanız daha iyi olacaktır. Beklentileriniz ise hiçbir zaman çok yüksek olmasın çünkü daha sonrasında büyük hayal kırıklıkları yaşayabilirsiniz. Her zaman beklentileriniz düşük olsun ki bol bol gözlem yaparak ona göre hareket edin. Buluşmuş olduğunuz kişiyi ise her zaman çok iyi tanımaya çalışın ve ön yargılı olmaktan da kaçının.

Makul Davranışlar Sergileyin

Karşınızdaki kişiye onda aramış olduğumuz özellikleri belirtmek için makul davranışlarda bulunabilirsiniz. Her zaman kendiniz olun. Yani başka bir profil göstermek yerine doğal görünmeniz sizin açınızdan daha iyi olacaktır. Beklentilerinizi karşı tarafa anlatacağınız zaman ise kabul edilmeyecek olanları mutlaka belirtin.

İlk Buluşmada Şu Soruları Kendinize Sorun

Buluşmuş olduğunuz kişi de umut veren ve sizi hayal kırıklığına uğratacak yönleri var mıdır ? Acaba onu sevdim mi ? bu gibi soruları sorun ve olumlu yanlarınız daha ağır basıyorsa o zaman karşınızdaki kişiye ikinci randevu için şans verebilirsiniz. Eğer yapacağınız ikinci randevu da çok iyi geçerse o zaman üçüncü randevu yapacağınız zaman aynı yöntemleri deneyebilirsiniz.

Adım Sevilay. Yaşım 30 evliyim ve 1 çocuk annesiyim. Kadınların faydalanması için elimden geldiğince yararlı makaleleri kadinlarinyeri.com sitesine açıyorum.

Yazarın Profili
Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir