İlginç hediye arayanlar için sürpriz fikirler!
  1. Anasayfa
  2. Kadınca

İlginç hediye arayanlar için sürpriz fikirler!

0

Gülüp geçtiğiniz anların aksine, yüzünüzde alışılmadık ifadeler yaratan anlar akılda kalır. Eskiye dair anımsadığınız çok şey varsa oldukça renkli yıllar geçirmişsiniz demektir. Aldığımız hediyeler için de aynı varsayım geçerlidir. Aldığınızda sizi şaşırtmış hediyeler, görmeyi umduğunuza göre daha kıymetli ve kalıcı olmuştur mutlaka.

İlginç hediye arayanlar için sürpriz fikirler 1

Hediye seçerken ilginç olmasını beklemenin asıl sebebi de bu, o kişinin aklında kalıcı bir yere sahip olmak. Öyle ki sırf ilginç olsun diye şaka malzemeleri satan dükkanlardan hediyelikler aldığımız olmuştur. Tabi bu da bir tercih ancak hediyenin hem ilginç olup hem alıcı için verimli olabilecek bir sürpriz olmasını tercih etmek isterseniz bodo.com deneyim hediyelerini keşfedin! Türkiye’de ilklere imza atan hizmet türüyle bodo’ya çok şaşıracaksınız.

İstanbul’da yapılabilecek en eğlenceli en kaliteli en eğitici deneyimlerin adeta haritasına ulaşabileceğiniz bodo.com online hediye mağazasında, beğendiklerinizi sevdikleriniz için satın alıp bodo nun hazırladığı şık sunumlu hediye sertifikalarıyla armağan edebilirsiniz. Üstelik İstanbul’da yaşayamayanlar nasıl bu sertifikaları kullanır diye dert etmeyin. 9 ay içinde kentte olmayı planlayanlar, önceden randevu alarak bu bir yıla yakın süre içinde, dilediği zaman hediyesini kullanabilir.

Arkadaşa ilginç hediyeler

Bazı dostlarınızla yalnızca sizin anlayacağınız muhabbetler vardır. Bu da birbirinizi ne kadar iyi tanıdığınızı gösterir. Onu tanıyan biri olarak hem eğlendirip hem de unutamayacağına inandığınız ilginç hediyeler için en ideal adres, bodo; ‘’İki Kişi için Heykel Atölyesi’’, ‘’İki Kişi için Yamaç Paraşütü Tandem Uçuşu ve Video Çekimi’’, ‘’Akrobasi Uçağı ile Uçuş’’. Günümüzde pek çok insan tanınan bir blogger olabilmek için büyük uğraşlar veriyor. Eğer sizin hediye almak istediğiniz arkadaşlarınız da bu işle uğraşıyorsa, bodo deneyim sürprizleri, onlara oldukça yararlı olacaktır.

İlginç hediye arayanlar için sürpriz fikirler

Diğer durumlarda zaten yeni aktiviteler deneyip keşfetmek, çoğumuz için paha biçilemez. Akrobasi uçağında hayran bırakan uçuş hilelerini birebir yaşamak, atölyede kendi eserinizi oluşturmak, paraşütle atladığınızda içinizde yenilen korkunun keyfi, tüm bunları başka hangi firma bir arada sağlayabilir ki? Yabancılar için Türkiye’nin en ilginç konseptlerinden olan, ‘’Geleneksel Türk Hamamı’’ da bodo’nun zengin içeriğinde.

Sevgiliye ilginç hediyeler

Ekstrem tutkunu sevgilinize, gittiği yerlerde taksın diye sırt çantası önerisi değil, yeni maceralara çıksın diye orijinal bodo fikirleri sunuyoruz! ‘’Enduro Dersi’’; bodo’nun en ilgi çeken sürprizlerinden. Aksiyon dolu enduro motosiklet sürüşleri, meraklılarının odak noktası. ‘’Yunuslarla Yüzme’’; psikolojik olarak rahatlamaya ihtiyaç duyan sevgilinize, eşsiz bir doğum günü hediyesi olacaktır. ‘’İki Kişi için Korku Oda Oyunu’’; özellikle gençlerin popüler ilgi alanlarından. Uçağa her bindiğinde, kokpiti görmeyi çok istediğini bildiğiniz erkek arkadaşınıza bu hazzı kolay ve ekonomik bir şekilde yaşatabilirsiniz, hatta görmekten daha fazlasını; ‘’İki Kişi için Venyo Boeing 737-800 NG Uçuş Simülatörü’’. Bu muhteşem terapilere kim hayır der ki; ‘’İki Kişi için Asya Yakasında Deep Tissue Asya Masajı’’, ‘’Klasik Masaj’’, ‘’İki Kişi için Avrupa Yakasında Shiatsu Masajı’’. Sevdiklerinize gereken özeni göstermek, bodo sürprizleri ile artık çok kolay.

Adım Yeşim. 22 yaşındayım ve Üniversite son seneyi okumaktayım. Hayalim bilgisayar mühendisi olmak ve makale yazmayı da çok sevdiğimden dolayı boş zamanlarım da kadinlarinyeri.com sitesine makale yazmaktayım.

Yazarın Profili
Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir