İğne Oyası Örnekleri Ve Modelleri
  1. Anasayfa
  2. Kadınca

İğne Oyası Örnekleri Ve Modelleri

0

Kış sezonu başladığı zaman hamarat kadınlarımız da ellerine alıyorlar tığ işini başlıyorlar harika iğne oyası modellerine. Evet iğne oyası günümüzde o kadar çok yapılıyor ki en çok da çeyizlik için tercih ediliyor. Burada bulunan modelleri zaten sizler görünce o kadar çok beğeneceksiniz ki hele bir de tığ işini seviyorsanız hemen bir tane modeli seçip yapmaya başlayacaksınız bence.

Peki iğne oyasından neler yapılabilir ? İğne oyasından hanımlar yazma kenarları , tülbentler , motifler ve havlu kenarları gibi çeşit çeşit örnekler yapabilirsiniz. Sayfamızda ise iğne oyasından yapılan harika örnekler bulunuyor. Renk bakımından olsun model bakımından olsun her çeşidi bulup sizlerle paylaşmaya çalıştık.

Beğenmiş olduğunuz modeli yapmadan önce ise her zaman kendinize uyarlamaya çalışın. Yani bu konularda biraz acemi iseniz o zaman karışık modellere girmek yerine daha basit örneklerden başlayabilirsiniz. Eğer bu işin ustası iseniz o zaman en zorlarını seçerek ortaya harika modeller çıkartabilirsiniz. Aynı zaman da burada bulunan modelin aynısını yapmak yerine birazcık üzerinde oynamalar yaparak ortaya güzel model çıkarmak da mümkün.

Her hanım kolayca iğne oyası yapamaz bu birazcık tecrübe gerektiriyor. Fakat hiçbir bayan yapamaz değil sadece bazı püf noktaları bilirseniz eğer o zaman yapa yapa ustası bile olabilirsiniz. Ben bilmeyen bayanlarımıza yardımcı olmak için aşağıya iğne oyasının nasıl yapıldığını anlatan bir video paylaştım. Oradan izleyerek az da olsa yapmaya çalışabilirsiniz.

O zaman hanımlar bu sezona özel olarak yapılmış ve hamarat kadınlarımızın ellerinden çıkan iğne oyası çeşitlerine gelin hep beraber sıra sıra göz gezdirelim.

İğne Oyası Yapımı

Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir