Hobi Dünyası Örgü Modelleri
  1. Anasayfa
  2. Kadınca

Hobi Dünyası Örgü Modelleri

0

Paylaşmış olduğumuz hobi dünyası örgü modelleri ile siz değerli ziyaretçilerim ile tekrardan sizlerleyim. Her bayan hobi olsun diye netten yapabileceği tarzlarda örgüler ararlar. Bizde bunu düşünerek farklı örgü örneklerini sizlerle paylaştık. Aşağıda yer alan ilk modelimiz mesela bebeğiniz varsa onun yatağına kenarına örebileceğiniz bir modelden oluşmaktadır.

bebek beşiği kılıfı

Bunların yanı sıra örgü kolye modellerinden tutun , rengarenk abajur kılıflarına kadar her çeşit örgü sayfamız da yer almaktadır. Özellikle içlerin de benim en çok hoşuma giden model tığ işi ile yapılan telefon kılıfı oluyor. Tabi günlük yaşantımız da herkes hazır olarak telefon kılıfı alıyor fakat böyle el yapımı yapsanız fena olmaz mı ?

çiçekli örgü kolye

Evinizi biraz süslemek mi istiyorsunuz o zaman hiç vakit kaybetmeden hanımlar burada bulunan minik motiflerle de süslenmiş mumluklar , tutacaklar , bardak altlığı veya paspas gibi örgüleri yaparak evinizi biraz olsa da değiştirebilirsiniz. Tabi sadece ev ile ilgili modeller bulunmuyor aynı zaman da malum kış ayındayız kendinize parmaksız olarak örebileceğiniz eldiven örnekleri de yer alıyor.

Şahsen hanımlar burada bulunan örneklerin hepsini ben çok ama çok beğendim diyebilirim. Eğer sizler de tığ işini biliyorsanız zaten burada bulunan her modeli rahatlıkla örebilirsiniz. Banyonuz için se hem beyaz hem de pembe renkten yapılan kese modeli de baya cazip duruyor. Evlenecek olan genç kızınız varsa onun çeyizine de yapabilirsiniz. O zaman daha fazla vakit kaybetmeden hobi dünyası olan örgü örneklerimize daha yakından bakalım.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ;

kare motifli örgü puf kılıfı
örgü abajur
örgü amerikan servisi
örgü bebek odası bebek süsü
örgü çiçek morifli telefon kılıfı
örgü iğnelik
örgü işlemeli çanta modeli
örgü kalp iğnelik
örgü kapı süsü
örgü karpuz dilimi
örgü kese
örgü kolye
örgü kulaklık
örgü mumluk
örgü nihale ve bardak altlığı
örgü nihale
örgü parmaksız eldiven
örgü paspas
örgü sepet kılıfı
örgü telefon kılıfı
Pon Pon Paspas
Ponponlu Paspas

Adım Dilay 20 yaşındayım ve üniversite okumaktayım. Boş zamanlarım da makale yazmayı çok seviyorum. Gezmeyi ve arkadaşlarımla beraber vakit geçirmeyi çok severim.

Yazarın Profili
Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir