Herkesin Hayran Kaldığı Birbirinden Şık Banyo Lifi Örnekleri
  1. Anasayfa
  2. Kadınca

Herkesin Hayran Kaldığı Birbirinden Şık Banyo Lifi Örnekleri

0

Örgü yapmaya yeni başlayan bayanların ilk tercih ettiği el işi banyo lifleridir . Kolaydan zora bir çok banyo lifi örnekleri bulunmaktadır . Yapımı daha kolay olduğu için bayanlar ilk banyo lifi modelleri yapmaya başlarlar . Siz de banyo lifi örneklerimize göz atabilirsiniz .

2021 Banyo Lifi Örnekleri

El emeği ürünler her ne kadar modası geçti gibi dense de el emeği göz nuru olduğu için hakkettiği değere tekrardan kavuştu . Özellikle genç bayanların , yeni evleneceklerin çeyiz sandıklarını dolduran el emeği ürünler gitgide daha çok değer kazanmaya başladı .

El emeği ürünler eskiden bu yana birçok modelin gelmiş olması ve hala da yeni modellerin çıkmasıyla birlikte pek çok model çeşitliliği kazandı . Bazen de eski ve yeni modeller birleşerek ortaya özgün modeller çıkabiliyor .

Banyo Lifi Örnekleri basit

BİRBİRİNDEN ŞIK BANYO LİFİ ÖRNEKLERİ

Banyo lifi modelleri pek çok farklı renkte ve desende karşımıza çıkabiliyor . İstediğiniz her renk ve desende lifleri örebilir , satabilir ya da bu ürünleri uygun fiyata satın alabilirsiniz .

Lif modellerinin tığ işi ile yapılan örgü modellerinin olduğu gibi şişle yapılanları olsa da tığ ile yapılan lifler daha çok tercih ediliyor . Tığ işi ile yapılan lif modellerinde hayvan figürleri , yaprak , çiçek desenleri bol bol kullanılmaktadır .

Tığ kullanarak lif örmek istiyorsanız sadece kare değil oval , yuvarlak , dikdörtgen şeklinde de örebilirsiniz . Daha çok kırmızı , beyaz , mor , yeşil , pembe renkler tercih ediliyor olsa da renk tercihi tamamen size kalmış . İstediğiniz desende , renkte , şekilde lifler örebilir , kullanabilir ya da yapıp satabilirsiniz .

Siz de banyo lifi örnekleri için sitemizi ziyaret edebilir , görsellere bakarak karar verebilir , istediğiniz modeli başlayarak rahatlıkla örebilirsiniz .

Banyo Lifi Örnekleri kolay
Banyo Lifi Örnekleri
basit Banyo Lifi Örnekleri
çeyizlik Banyo Lifi Örnekleri
çok güzel Banyo Lifi Örnekleri
değişik Banyo Lifi Örnekleri
en güzel Banyo Lifi Örnekleri
kolay Banyo Lifi Örnekleri
şık Banyo Lifi Örnekleri
yeni Banyo Lifi Örnekleri
yeni sezon Banyo Lifi Örnekleri
yepyeni Banyo Lifi Örnekleri
Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir