Herkesin En Çok Tercih Ettiği Çok Güzel İğne Oyası Modelleri
  1. Anasayfa
  2. Kadınca

Herkesin En Çok Tercih Ettiği Çok Güzel İğne Oyası Modelleri

0

Herkesin en çok tercih ettiği birbirinden güzel ve şık iğne oyası modellerini sizlerle paylaşıyoruz. Bu sezon en yeni iğne oyası modelleri birçok bayanımız tarafından beğenildi. Fakat her bayan iğne oyasını yapamaz çünkü zor bir el işi olduğundan dolayı öğrenilmesi gerekiyor. İlk olarak burada bulunan modelleri yapmak için önce gerekli olan iğneyi bulmanız gerekiyor ve daha sonra ipler konusunda ipek olan ipleri kullanarak çok güzel yemeni oya modellerini ortaya çıkartabilirsiniz.

Bileklik İğne Oyası Modelleri

Sizlerle paylaşmış olduğumuz modeller herkesin en çok tercih etmiş olduğu iğne oyası modelleridir. Yani sayfamızda yemeni , havlu kenarı veya tülbent gibi birçok çeşitte örnek bulunmaktadır. Hatta günümüzde çeyizlik için hamarat kadınlarımız harika iğne oyası ile çok güzel modeller ortaya çıkarmaktadırlar.

Boncuklu İğne Oyası Modelleri

ÇOK SEVECEĞİNİZ HARİKA İĞNE OYASI MODELLERİ

Her sene iğne oyası ile yapılan modeller farklı olduğundan dolayı gün geçtikçe daha da çok değer kazanmaya başlıyor. Sizler hatta ister çeyizlik için isterseniz de iğne oyası ile güzel modeller yaparak satışta yapıp para da kazanabilirsiniz. Çünkü havlu kenarları olsun veya yemeni yazma modelleri gibi çeşitler bazı zamanlar da çok değerleniyor. Sizde güzel bir model yaparak satıp rahat bir şekilde para kazanabilirsiniz.

Çiçek İğne Oyası Modelleri

ÇEYİZLİK İÇİN YAPILACAK İĞNE OYASI ÖRNEKLERİ

Her bayan çeyizlik için en kolay ve en basit iğne oyası ile yapılan modeller nelerdir bunun araştırmasını yaparlar. Bizler de iğne oyası ile yapılan en kolay örnekleri sizler için derleyip sayfamıza yer verdik. Evlenecek olan genç kızınız varsa ve onun çeyizi için güzel modeller arıyorsanız o zaman doğru adrestesiniz. Burada istediğiniz her model ister aynısı gibi isterseniz de hayal gücünüzü kullanıp modeli değiştirip o şekilde de yapabilirsiniz burada karar tamamen sizlere kalmış. O zaman yeni sezona özel iğne oyası ile yapılan örnekler ile sizleri baş başa bırakıyorum.

Çilekli İğne Oyası Modelleri
Desenli İğne Oyası Modelleri
Fiyonklu İğne Oyası Modelleri
Halkalı İğne Oyası Modelleri
İğne Oyası Küpe Modelleri
Kelebekli İğne Oyası Modelleri
Kolay İğne Oyası Modelleri
Küçük İğne Oyası Modelleri
Mavi İğne Oyası Modelleri
Papatya İğne Oyası Modelleri
Salkım İğne Oyası Modelleri

Adım Sevilay. Yaşım 30 evliyim ve 1 çocuk annesiyim. Kadınların faydalanması için elimden geldiğince yararlı makaleleri kadinlarinyeri.com sitesine açıyorum.

Yazarın Profili
Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir