Hayvan Motifli Lif Örnekleri Yapılışı 2022
  1. Anasayfa
  2. Kadınca

Hayvan Motifli Lif Örnekleri Yapılışı 2022

0

Hayvan Desenli Lif Modelleri

Dışarıda hazır olarak satılan lif el yapımı olarak yapılanlar kadar tutmadığını hepimiz az çok biliyoruz değil mi ? Çünkü hazır olarak satılan lifler genel olarak üzerinde herhangi bir şekilde işlem yapamayacağımızdan dolayı pek tercih etmek istemeyiz. Çünkü kendimiz evde yaparsak her desende ve her tarzda rahatlıkla yapabilir , süsleyebiliriz. Bunların yanı sıra hem sağlık açısından da el yapımı olarak yapılan lifler daha çok tercih edilmektedir.

2022 Hayvan motifli lifler ve yapılışı

Sizler de evinizde kendi imkanlarınızla hayvan desenli lifler örerek ister kendinize ister yakınlarınıza isterseniz de arkadaşlarınızdan birisine hediye edebilirsiniz. Geçen sene meyve desenli ile sade lifler çok popülerdi ve bu sezon en yaygın lif modelleri arasında hayvan motifli lifler yer alıyor. Hem renkli hem de eğlenceli olduğundan dolayı bu tarz lifler kullanmayı sevenlere çok hitap edecek modeldir.

Hayvan desenli olarak yapılan lifler genel olarak en çok çocukların dikkatini çekmektedir ve anneler çocukları için bu tarz lifleri örmeye çok sever. Eviniz de artta kalan ipleriniz varsa ve lif yapımını da biliyorsanız burada paylaşmış olduğumuz modellerden birisini rahatlıkla örebilirsiniz. Zaten herkes daha kolay yapsın diye hem en kolay hayvan motifli lif modellerini paylaştım hem de lif nasıl yapılır ? bilmiyorsanız diye video olarak ekledim.

O zaman hanımlar malum havalar zaten çok soğuk ve dışarıya da çıkamıyoruz. Bu zamanlarımızı evde oturup güzel bir şekilde hayvan desenli lif modeli örerek geçirebiliriz. Şimdi hep beraber paylaşmış olduğumuz modellere göz atalım ve hangisi size daha cazip geliyorsa o modeli seçip örmeye başlayın. Hatta isterseniz burada bulunan modelin aynısını yapmak zorunda değilsiniz. Biraz hayal gücünüzü kullanarak modeli değiştirebilirsiniz.

YouTube video
Ayı desenli lif örnekleri ve modelleri
Ayı motifli lif örnekleri
Balık desenli lif örnekleri 2022
Balık motifli lif örneği ve modeli
Balık motifli lif örneği
Baykuşlu hayvan motifli lif örnekleri
Civciv desenli lif örnekleri ve modelleri
Civcivli Lif Modelleri 2022
Fil motifli lif örnekleri ve modelleri
Hayvan desenli lif örnekleri ve modelleri 2022
Hayvan Desenli Lif Örnekleri ve Modelleri
Hayvan Motifli Lif Örnekleri
Kaz desenli lif modelleri 2022
Kazlı kuğulu lif örnekleri ve modelleri
Kedi desenli lif örnekleri ve modelleri
Kedi motifli lif örnekleri ve modelleri
Kelebek motif lif örnekleri ve modelleri
Kuğu desenli lif örnekleri ve modelleri
Kurbağa desenli lif modelleri
Kuş desenli lif örnekleri ve modelleri
Kuş motifli lif modelleri
Kuş motifli lif örnekleri ve modelleri
Sarı kuş desenli lif örnekleri ve modelleri
Sarı ve mor kedi motifli lif örnekleri
Sevimli hayvan figürlü lif örnekleri ve modelleri

Merhaba benim adım derya. 34 yaşındayım ve evliyim 2 çocuk annesiyim. Cilt bakımı ve örgü modellerine çok ilgim olduğundan dolayı en güzel makaleleri sizler için paylaşmaya özen gösteriyorum. Sinemaya gitmeyi ve bisiklet sürmeyi çok severim.

Yazarın Profili
Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir