Gri İle Uyumlu Renkler Nelerdir ?
  1. Anasayfa
  2. Moda

Gri İle Uyumlu Renkler Nelerdir ?

0

Bu makalemizde en çok merak edilen gri ile uyumlu renkler nelerdir konusunu sizler için araştırmalar yaptık ve bulduğumuz bilgileri en detaylı bir şekilde sizlerle paylaştık. Gri renkler hemen hemen her ortamda rahatlıkla kullanılmaktadır ve harika kombinlerde yapılıyor. Fakat gri rengi tercih edeceğiniz zaman uyumlu olacak renklere de bu konuda dikkat etmeniz gerekiyor. Gri biliyorsunuz ki siyah renk gibi asildir ve bu yüzden kombin yaparken dikkat etmemiz de fayda vardır.

Gri Renk İle Uyumlu Renkler Şunlar ;

  • Mercan rengi
  • Vizon rengi
  • Somon rengi
  • Beyaz
  • Sarı
  • Pembe
  • Lacivert
  • Mavi

Bu yukarıda saymış olduğumuz renklerin hepsini gri renginize uyum sağlayarak kombine edebilirsiniz.

Şimdi kombinasyon yapacaksanız küçük örnekler verelim. Mesela gri renginde bir gömlek seçelim , siyah ceket ve siyah pantolon ile şıklığımıza şıklık katabiliriz. Kombinimizi biraz daha cool yapmak için kırmızı aksesuarlar seçebiliriz.

Altınıza pantolon olarak gri rengi seçerek yukarı da paylaşmış olduğumuz renkleri seçerek pantolonunuza kombin yapmanız mümkündür. Üstünüze seçeceğiniz renk kesinlikle ten renginize , saç renginize ve göz renginize uyumlu olmasına dikkat ediniz. Bunlara dikkat ederseniz eğer o zaman daha şık ve alımlı olabilirsiniz.

İsterseniz kızlar beraber küçük bir düşünce yapalım. Esmer tenli olduğumuzu farz edelim saçımız siyah ve göz rengimiz siyah.

Gri renk pantolon , koyu renginde yeşil gömlek ve siyah bir atkı , siyah renkte çanta son olarak da siyah ayakkabı seçimi yaparak harika kombinasyon oluşturmuş oluruz. Yani burada anlatmak istediğimiz sadece giyim konusunda renk uyumu ile iş bitmiyor. Sizin saç renginiz ten renginiz ve göz renginiz de bu durumda çok önemli bir etkendir.

İçindekiler

Gri Kahverengi Uyumu

Bu sezon en çok tercih edilen gri renk uyumunda kahverengi renkler oluyor. Bu iki rengi kullanarak harika uyum sağlayabilir ve ortama romantik bir hava katabilirsiniz. İşte Gri kahverengi uyumu ;

Gri Siyah Uyumu

Gri ile uyumlu en ideal renklerden birisi de siyah oluyor. Gri ile siyah uyumu ile havalı , asil kombinler yapabilirsiniz. Aynı zaman da bu uyumu yaparak etrafınızdaki insanları da şaşırtabilirsiniz. İşte gri siyah uyumu ;

Gri Pantolon Üstüne Ne Giyilir

Birçok kişinin merak ettiği sorulardan birisi de gri pantolon giydik fakat üstüne ne giymem gerekiyor ? Hemen bu konuda yardımcı olalım sizlere. Gri pantolon üstünüze tercih edebileceğiniz giyimler şunlardır ; tişört , crop top tişört , bluz , tunik ve kazak gibi modellerdir. Renk olarak yukarı da saymıştık onlardan birisini seçebilirsiniz.

Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir