Geniş Omuzlu Kadınlar Nasıl Kıyafet Giymeli ?
  1. Anasayfa
  2. Moda

Geniş Omuzlu Kadınlar Nasıl Kıyafet Giymeli ?

0

Geniş omuzlarınız varsa kızlar ve nasıl kıyafet tercih edeceğinizi bilmiyorsanız o zaman sizlerle paylaşmış olduğumuz bu bilgiler bence çok işinize yarayacak. Bu makalemiz de geniş omuzlu kadınların nasıl bir kıyafet seçmeleri gerek onlara bakacağız.

Geniş omuzlu kadın kıyafetleri

Birçok geniş omuzlara sahip olan kadınlarını en çok zorlanmış olduğu konular arasında kombin vardır. Çünkü kombin oluşturacakları zaman çok kararsız kalırlar. Tabi kıyafet seçimi yapacağınız zaman da vücut yapınızı da göz önünde bulundurmanız gerekmektedir.

Aşırı geniş omuzlu kadınlar nasıl giyinmeli

Kombin yapacağınız zaman eğer vücut kusurlarınızı örtecek kombinler oluşturursanız o zaman stil sahibi kombinler elde ederek daha şık görünüm ortaya çıkartabilirsiniz. Şimdi hanımlar kıyafet seçimi yapacağınız zaman da mutlaka omuz detayını ön plana çıkarmanız gerekmektedir. Yani volan , vatka veya büzgü gibi detaylarla omuzlarınızı hem büyük hem de geniş gösterebilirsiniz.

Geniş Omuzlu Kadınlar Nasıl Elbise Giymeli?

Omuzları geniş olan bayanlarımız elbise kombini yapacakları zaman askılı olan elbiseler tercih etmek yerine vatkalı , vatkasız veya ince askılı olan elbiseleri tercih etmeleri daha doğru seçim olacaktır. Eğer daha geniş omuzlara sahip kadınlar varsa onları da balon omuz detaylı olan elbiseleri seçmek yerine balon kol detaylı olan elbiseleri seçmeleri daha mantıklı olacaktır.

Geniş omuza sahipseniz ; A kesim , Kalem elbise , V yaka , Etek kısmı uzun olan , Kabarık etekli kısa gibi elbiseleri seçerek bunlarla harika kombinler ortaya çıkartabilirsiniz. Aynı zaman da birçok kişinin yapmış olduğu hatalardan birisi de yatay çizgili olan elbiseleri tercih etmek oluyor. Bunu seçmek yerine dikey çizgili elbiseleri tercih etmeniz gerekmektedir.

Aynı zaman da büyük desenli elbiseler seçmek yerine de küçük detaylı olan desenli elbiseler tercih etmelisiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ;

Geniş omuzlu kadın kombinleri
geniş omuzlu kadınlar için abiye modelleri
Geniş omuzlu kadınlar için elbise
Geniş omuzlu kadınlar için kombinler
Geniş omuzlu kadınlar nasıl abiye giymeli
Geniş omuzlu kadınlar nasıl elbise giymeli
Geniş omuzlu kadınlar nasıl gelinlik giymeli
Geniş omuzlu kadınlar nasıl giyinmeli tesettür
Geniş omuzlu kadınlar nasıl giyinmeli

Merhaba benim adım derya. 34 yaşındayım ve evliyim 2 çocuk annesiyim. Cilt bakımı ve örgü modellerine çok ilgim olduğundan dolayı en güzel makaleleri sizler için paylaşmaya özen gösteriyorum. Sinemaya gitmeyi ve bisiklet sürmeyi çok severim.

Yazarın Profili
Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir