Kadınların Yeri

Gelin Ayakkabısı Modelleri 2022-2023

Gelin Ayakkabısı Modelleri 2022-2023

Gelin Ayakkabısı Modelleri

Her sezon ünlü moda markaları gelinleri düşünerek harika ayakkabı modelleri üretiyorlar ve bu sezona özel olarak da o kadar güzel ayakkabılar tasarlamışlar ki insan bakınca gözleri kamaşıyor. Bu sezona özel olarak tasarlanan ayakkabılar arasında spor gelin ayakkabıları , işlemeli , converse tarzı , inci gelin ayakkabısı , kısa topuklu , renkli ve düz taban gibi modeller yer almaktadır.

Fakat gelin ayakkabısı seçimi yapacağınız zaman da kızlar her zaman düğünüzü nerede yapacağınız konusu burada çok önemlidir. Eğer kır düğünü mü , salon düğünü mü yoksa havuz başında mı düğün olacak bunlar çok önemlidir. Burada sizlerle paylaşmış olduğumuz ayakkabıların hepsi zaten tüm mekanlara uygun olacak modellerdir ve seçerken de içiniz çok rahat bir şekilde seçim yapabilirsiniz.

Düğün ayakkabısı

Her bir kadın evliliğe adım atacağı zaman bu özel günün de her zaman muhteşem olmak ister ve bunun için de en ince detaylara bile önem gösterir. Gelin adaylarının gelinlikten sonra en çok üstüne düştükleri konu ayakkabı ile gelin çiçeği oluyor.

Gelin ayakkabısı seçimi yapacağınız zaman bazı noktalara dikkat ederseniz bu sizin faydanıza olacaktır. Yağmurlu bir havaya denk geldiyseniz eğer o zaman ayakkabı seçimi yaparken saten ya da süet olan modelleri kesinlikle tercih etmeyiniz. Çünkü burada ayakkabıların tabanı suya dayanıklı olması çok önemlidir.

Salonlarda düğün yapılacaksa o zaman süet veya saten modelleri tercih edebilirsiniz. Fakat sizler ben illa topuklu ayakkabı giyeceğim diyorsanız o zaman topuk koruyucularını tercih ederek rahatlıkla kullanabilirsiniz.

platform gelin ayakkabısı

En Güzel Gelin Ayakkabıları

2022 ve 2023 yıllarına özel olarak tasarlanan ayakkabı modellerinde bu sezon bol işlemeli olan ve tül detaylardan oluşan modeller çok fazla tercih edileceğe benziyor. Gelinliğiniz ile ayakkabınız süslü ve abartılı olursa o zaman kızlar şık olmak yerine rüküş olabilirsiniz.

Yaz mevsiminde düğün yapacaksanız ve mini gelinlik giyecekseniz o zaman seçeceğiniz ayakkabı da hem şık hem de gösterişli olması gerekiyor.

Resim Galerisi: Gelin Ayakkabı Modelleri

2022 gelin ayakkabı modelleri
babet gelin ayakkabısı
Bu senenin gelin ayakkabıları babet
converse gelin ayakkabısı
düğün ayakkabısı
düz taban gelin ayakkabısı
en rahat gelin ayakkabısı
fiyonklu gelin ayakkabısı
gelin ayakkabısı nasıl olmalı
Gelin ayakkabısı rahat
gelin ayakkabısı tasarım
Gelin ayakkabısı
gelinler için ayakkabı modelleri
inci gelin ayakkabısı
incili gelin ayakkabısı
İncili gelinlik ayakkabıları
kısa topuklu gelin ayakkabısı
rahat gelin ayakkabısı modelleri
Rahat gelin ayakkabısı
spor gelin ayakkabısı
süslü gelin ayakkabısı
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ