Fular Nasıl Kullanılır ? Fular Kombin Fikirleri
  1. Anasayfa
  2. Moda

Fular Nasıl Kullanılır ? Fular Kombin Fikirleri

0

Kızlar hem kendi stilinizi yapmak hem de artık klasik olan görünümden uzaklaşmak istiyorsanız o zaman fular bence en iyi seçimlerden birisi olacaktır sizin için. Biliyorsunuz ki günümüzde modaya her zaman uygun olan en değerli ve en güzel aksesuar çeşitlerinden birisi de fular modelleridir. Bu kadar güzel ve kullanışlı olan fular bence her bayanın dolabında bulunması gereken aksesuarlardan birisidir.

Fular Nasıl Kullanılır

Çeşit çeşit ve farklı desenler de yer alan fularlar giymiş olduğunuz her türlü kıyafetin üzerine çok yakışacak ve adeta farklı bir tarz yaratacaktır. Fularlar aynı zaman da birçok kıyafet ile kombine yapılabilir. Hayal gücünüz ve yaratıcı fikirleriniz varsa fularları o şekilde otantik olarak da kullanabilirsiniz.

Fular her alanda kullanılır. Yani sadece sonbahar aylarında kullanılan bir aksesuar olarak düşünmeyin sakın. Bu aksesuarı her mevsim rahatlıkla kullanabilir farklı stiller oluşturabilirsiniz. Bu makalemiz de ise fular nasıl kullanılır ? bunu anlatacağız.

Fular Üst Olarak Kullanılabilir

Şunu unutmayın kızlar fular hiçbir zaman aksesuar değildir. Kıyafetin asıl kahramanı olmaktadır. Özellikle akşam veya plaj için fularlar çok güzel bir üst olabilir. Aşağıda resmimiz de bulunmaktadır bakabilirsiniz.

Renkli Fularlar Beyaz Kıyafetlerle Hoş Kombinler Oluşturur

Beyaz rengi biliyorsunuz ki hem temizliği hem de saflığı temsil eder ve özellikle canlı olan renkler ile harika kombinasyonlar yapılır. Sizler de renkli olan fularlarınızı giymiş olduğunuz beyaz renkte kıyafetleriniz ile kombine ederseniz ortaya harika şıklık çıkacağından emin olabilirsiniz.

Fularlar Çizgili Kıyafetlerle de Kombinlenir

Çizgili kıyafetleri daha çok seviyorsanız ve bugün çizgili kıyafet kombini yapacaksanız o zaman fularlar bence tamda sizlere göre olacak. Çünkü çizgili olan kıyafetler ile tercih edeceğiniz canlı renklerde bulunan fular modelleri kombininize çok farklı hava katacağından emin olabilirsiniz.

Fular ile Özgün Bir Ofis Tarzı

Ofiste çalışan bir iş bayanı iseniz o zaman tercih edeceğiniz fular modelleri ile küçük dokunuşlar yapıp kombininizi daha canlı hale getirmek istemez misiniz ?

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ;

İçindekiler

FULAR NASIL BAĞLANIR VİDEO

https://youtube.com/watch?v=MZvfh5siTvY

Adım Erman. 24 yaşındayım ve küçük yaşımdan beri bilgisayarla uğraşmaktayım. Makale yazmayı çok sevdiğimden dolayı Editör olmak istedim. Hem okuyorum hem de boş zamanlarım da makale yazıyorum.

Yazarın Profili
Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir