Fırında Makarnanın Yanına Ne Gider
  1. Anasayfa
  2. Yemek Tarifleri

Fırında Makarnanın Yanına Ne Gider

0

Fırında makarna yanında ne gider ? Markananın o kadar çok çeşidi var ki bazı durumlar da hangi birisi yapsak diye çok düşünüyoruz değil mi ? Bazı zamanlar da direk haşlama olarak yapıyoruz basit diye ama bazı durumlar da daha modern olsun diye fırında yapıyoruz. Fırında yapılan makarnalar farklı soslarla yapıldığı zamanlar da ortaya harika lezzet çıkıyor. Biliyorsunuz ki fırında yapıldığı zaman börek kıvamında oluyor ve bu yüzden beğenisi de daha fazla oluyor. Yapmış olduğunuz fırında makarnanın yanına ne gider diye merak edenler varsa yazımızı okumaya devam etsinler.

Fırında Makarnanın Yanına Ne Gider

TAVUK SOTE

Fırında makarnanın yanına gidebilecek en harika lezzetlerden birisi de tavuk sote yemeğidir. Tavukgöğüsü ve baharatlarla yapılan tavuk soteyi sizler de yemeğinizin yanına tercih edebilirsiniz.

MERCİMEK ÇORBASI

Başlangıç menüsü olarak çorba seçimi yapacaksanız o zaman en güzel lezzetlerden birisi olan mercimek çorbasını fırında makarnanızın yanına yapabilirsiniz. Emin olun makarnanız ile çok uyumlu olacaktır.

TAS KEBABI

Et tarzı yemekler yapmak istiyorsanız o zaman fırında makarnaya tas kebabı çok yakışacaktır. Sebze ile et bir araya geldiği zaman ortaya harika lezzet çıkacaktır.

FIRINDA KÖFTE – PATATES

Fırında hem makarna hem de köfte patates yemeği yaparak akşama harika menü hazırlayabilirsiniz. Akşama evinize gelecek misafirleriniz varsa bu yemek çok iyi gidecektir.

RUS SALATASI

Rus salatası günümüzde artık en çok tercih edilen salata türleri arasında yerini aldı. Yapmış olduğunuz fırında makarnanın yanına da rus salatasını yapıp afiyetle tüketebilirsiniz. Rus salatası aynı zaman da sofralarınızı süsleyecektir.

Adım Erman. 24 yaşındayım ve küçük yaşımdan beri bilgisayarla uğraşmaktayım. Makale yazmayı çok sevdiğimden dolayı Editör olmak istedim. Hem okuyorum hem de boş zamanlarım da makale yazıyorum.

Yazarın Profili
Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir