File Çorap Nasıl Giyilir ve Kombinlenir ?
  1. Anasayfa
  2. Moda

File Çorap Nasıl Giyilir ve Kombinlenir ?

0

Hem podyumlarda , hem sokaklarda hem de ev parti gibi yerlerin de yani kısacası birçok ortamda kadınların sıklıkla kullanmış olduğu aksesuarlar arasında file çorap modelleri yer almaktadır. Eğer sizler de bu mükemmel ve aynı zaman da güzel olan file çorapları kullanmak istiyorsanız o zaman nasıl giyeceğini ve nasıl kombine edeceğinizi de bilmeniz gerekmektedir.

File Çorap Nasıl Giyilir ve Kombinlenir

Konu kadınsa o zaman her şey değişir. Çünkü her kadın güzel ve seksi olmak ister. Şahsen file çorap giyen kadın çok seksi kadındır. File çorap sayesinde feminen bir görünüm ortaya çıkartıp , biraz da hayal gücünüzü kullanarak da kombine yaparak şıklığınıza şıklık katabilirsiniz.

Makosen Ayakkabılar ile File Çoraplar

Bu sezon makosen ayakkabılar çok revaçta görünüyor ve sizler makosen ayakkabılar ile file çorapları tercih ederek ortaya çok değişik tarzlar çıkartabilirsiniz. Fakat burada dikkat etmeniz gereken noktalardan birisi de file çorabın ağ genişliğinin fazla olmamasıdır. Hem yaz hem de sonbahar mevsimlerin de makosen ayakkabı ile file çorapları birleştirebilirsiniz.

Spor Ayakkabılar ile File Çoraplar

Hem spor hem de converse ayakkabılar ile file çorapların çok iyi gittiğini biliyor muydunuz ? Bu ayakkabıları tercih ederek üstünüze de etek veya mini elbise giyerek çok güzel kombinasyon elde edebilirsiniz.

Çizmeler ile File Çoraplar

Çizmeler biliyorsunuz ki her kıyafetin özellikle mini eteklerin yanına en güzel yakışan ayakkabı çeşitlerinden birisidir. Sizler de mini etek , çizme ve file çorap giyerek çok seksi bir kadın olabilirsiniz. Bence file çorap ile çizme botların havası asla tartışılmaz.

Topuklu Ayakkabılar ile File Çoraplar

Her kadın topuklu ayakkabı giymeyi çok sever ve özellikle giyeceğimiz topuklu ayakkabılar ile yapacağımız kombin de çok güzel ise o zaman o günün en güzeli biz olabiliriz. Topuklu stilettolar ile file çoraplar eşsiz bir ambiyanstır. Fakat burada dikkat etmeniz gereken bir nokta vardır.

Topuklu ayakkabı seçimi yapacağınız zaman topuk inceliğine göre file çorabı da ona göre seçmeniz gerekmektedir. Eğer çok ince topuklu seçimi yapacaksanız o zaman file çorabınızın da ağ genişliği fazla olmaması gerek. Kalın topuklu giyecekseniz o zaman file çorabınızın ağı geniş olabilir.

OKURLARIMIZ BUNA DA BAKTI ;

Paylaş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir