Evde Mandal Montajı İşi Nasıl Yapılır ?
  1. Ana Sayfa
  2. Pratik Bilgiler

Evde Mandal Montajı İşi Nasıl Yapılır ?

0

Evde Mandal Paketleme ve Montaj İşi Nasıl Yapılır ?

Artık ev hanımları dışarıda çalışmak yerine kendi oturdukları evde kendi işlerini yapmak istiyorlar. Evde biliyorsunuz ki birden fazla çok iş yapılmaktadır. Son zamanlar da ise mandal paketleme ve montaj işi de çok rağbet gören işler arasına girdi. Mandal montaj işini kısaca anlatalım sizlere. Parçalar halinde mandallar bulunmaktadır ve bunları bir araya getiriyorsunuz. Size adetler söylenir ve bu adetler kadarını torbaların içerisine dolduruyorsunuz ve daha sonra ilgili olan firmaya teslim ediyorsunuz.

Evde Mandal Montajı İşi Nasıl Yapılır

Mandal Montajı Nasıl Yapılmaktadır ?

Mandal montajını sizler de kendi eviniz de oturduğunuz yerden kolay bir şekilde ister tek isterseniz de ailenizle beraber yapmanız mümkündür. Fakat bu işi yapabilmeniz için ilk olarak bu işi yapan firmaları internet üzerinden bulup iletişime geçmeniz gerekiyor. Fakat şunu da sizlere belirtelim hanımlar her iş ilanına kesinlikle inanmayınız. Bizzat araştırın ve gerekirse o numarayı arayıp bilgi sahibi olun.

Anlaşmış olduğunuz bir şirket olduğu zaman şirket sahipleri evinize kadar torbalar içerisinde montaj yapılacak olan parçaları size gönderiyorlar. Bu aşamadan sonra ise sizler de tek tek bu parçaları örnekteki gibi birleştiriyorsunuz ve belirlenen adet kadarını torbaların içerisine koyarak geri teslim ediyorsunuz.

Montajını yapacağınız mandallar hem metalden hem plastikten hem de ahşaptan olabiliyor. Hepsinin de montajı birbirinden farklıdır bunu da belirtmek isterim. Mandal montaj ve paketleme işi gerçekten çok kolay bir iştir ve genel olarak 1 kilo veya isteğe göre daha fazla kilolar da montaj yapabilirsiniz. Fiyat olarak ise bu şirketin belirlemiş olduğu fiyata göre değişir ama kilo bazından hesaplanır. Yani sizler ne kadar çok kilo da yaparsanız o kadar fazla kazanç elde edersiniz.

Yazar Hakkında

Adım Dilay 20 yaşındayım ve üniversite okumaktayım. Boş zamanlarım da makale yazmayı çok seviyorum. Gezmeyi ve arkadaşlarımla beraber vakit geçirmeyi çok severim.

Yorum Yap