Evde French Manikür ve Pedikür Nasıl Yapılır ?
  1. Anasayfa
  2. Kadınca

Evde French Manikür ve Pedikür Nasıl Yapılır ?

0

Evde Manikür Nasıl Yapılır ?

Tüm zamanların en klasik tırnak sanatını seçmemiz gerekseydi, bu bir Fransız manikürü olurdu. Her zaman bir önceki yılları devralacak yeni tırnak tasarımları, renkleri ve dokular ararken, bu basit tırnak sanatı sonsuza kadar klasik bir görünümdür ve bir öğle yemeğinden yarı resmi bir akşam yemeğine kadar her durum için mükemmeldir. Hem de gelinlerin gözde tırnak görünümlerinden biridir.

Evde French Manikür ve Pedikür Nasıl Yapılır

Tamamen açık pembe veya şeffaf oje üzerinde beyaz uçlara sahip olabileceğiniz bir manikürdür. Hassas ucu elde etmek zor görünebileceğinden, genellikle bir manikür salonuna güveniriz.  Evde  kendiniz hazırlayabileceğiniz Fransız manikürünü geliştirebileceğiniz oje seti kitler vardır. 

Evde Manikür Nasıl Yapılır

Evde french nasıl yapılır ?

Klasik bir Fransız manikürü temiz görünmelidir, bu nedenle sadece beyaz boyalı çizgiyle değil, aynı zamanda iyi hazırlanmış bir tırnakla da ilgilidir.” Ellerinizi yıkayın ve eski ojeyi aseton içermeyen bir cila çıkarıcı ile çıkarın.  Fransız manikürü her tür tırnak plağı ve şekil/uzunluk için uygun olsa da, orta badem veya kısa kare şekil Fransız tırnak uçları için en uygunudur. Yalnızca çizginizin simetrik olması için kenarlarının kırık olmadığının farkında olmalısınız.

Tırnak etlerinizi geri itmeden önce yağa batırdığınızdan emin olun. Ardından vücut peeling ile ellerinize peeling yapın ve el kremi uygulayın.  Temel kat için hazırlanmadan önce, tırnaklardaki el kremini çıkarmak için tırnak plağını oje çıkarıcı ile kurutun. Daha sonra bant yardımı ile kit uygulamasına başlayın.

Adım Dilay 20 yaşındayım ve üniversite okumaktayım. Boş zamanlarım da makale yazmayı çok seviyorum. Gezmeyi ve arkadaşlarımla beraber vakit geçirmeyi çok severim.

Yazarın Profili
Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir