Etli Taze Fasulyenin Yanına Ne Yapılır
  1. Anasayfa
  2. Yemek Tarifleri

Etli Taze Fasulyenin Yanına Ne Yapılır

0

Etli kuru fasulyenin yanına ne yapılır , Hem protein hem de vitamin bakımından son derece faydalı olan etli taze fasulyenin yanına yapacağız yemekler çok önemlidir. Taze fasulye tek başına da çok lezzetli olur fakat içerisine ekstra olarak ette ilave ettiğiniz zaman ortaya ciddi anlamda çok güzel tatlar çıkıyor. Akşam yemeği için ise etli taze fasulye yapacaksanız ve yanına ne yapsam diyorsanız o zaman yazımızın devamını okumaya devam edin.

Etli Taze Fasulyenin Yanına Ne Yapılır

PİRİNÇ PİLAVI

Etli taze fasulye yaptığınız zaman yanına kesinlikle pirinç pilavını tercih etmeniz gerekiyor. Çünkü taze fasulye ile pirinç pilavı ikisi çok uyumlu yemeklerdir. Hem doyurucu hem de karbonhidrat bakımından zengin olduğundan bu ikisi iyi seçim olacaktır.

CACIK

Cacık her yemeğin yanına çok yakışan mezelerden birisidir ve sizler etli taze fasulye , pirinç pilavı , cacık yaparak harika bir akşam menüsü hazırlamış olursunuz.

PEYNİRLİ MAKARNA

Hem protein hem de karbonhidrat bakımından çok zengin olan peynirli makarna da etli fasulyenin yanına çok iyi gidecektir. Eğer doyuruculuk arıyorsanız o zaman bu ikisini gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

SALATA

Biliyorsunuz ki her yemeğin yanına mutlaka güzel bir salata yapılması gerekiyor. Sizde etli taze fasulyenin yanına çoban salatası veya mevsim salatası yapabilirsiniz.

YOĞURT ÇORBASI

Ana yemek yemeden önce kesinlikle başlangıç olarak güzel ve hafif bir çorba yapılması gerekmektedir. Bu yüzden ana yemeğinizin yanına yoğurt çorbasını tercih ederek harika menü yapabilirsiniz.

Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir