Eskimiş Kot Pantolonları Kullanarak Neler Yapılabilir ?
  1. Anasayfa
  2. Pratik Bilgiler

Eskimiş Kot Pantolonları Kullanarak Neler Yapılabilir ?

0

Birçok kişinin dolabında eskimiş kot pantolonları vardır elbet. Peki , hiç biliyor muydunuz bu kullanmadığınız kot pantolonlardan harika ev eşyaları yapıldığını. Şimdi eskimiş olan kot pantolonlarınızla dekoratif ve aynı zaman da kullanışlı küçük ev eşyaları yapabileceksiniz. Yapılabilecek eşyalar ; terlik , yastık ve paspas gibi birçok ev eşyası yer alıyor.

Eskimiş Kot Pantolonları Kullanarak Neler Yapılabilir

Artık arkadaşlar eskimiş olan kot pantolonlarınıza çöpe atmaya gerek yok. Çünkü aşağıda yer alan görsellere daha yakından baktığınız zaman kullanılan alanları görünce hepiniz atmaktan vazgeçeceksiniz. Yastık kılıflarından tutun paspas modellerine kadar birden fazla çeşitte değerlendirmeler yapabilirsiniz.

O zaman eski olan kot pantolonlardan yapılan küçük ev eşyalarına fazla zaman kaybetmeden gelin daha yakından göz atalım. Eğer sizlerin de başka fikirleri varsa yorumlar kısmından bizlere yazabilirsiniz.

BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ;

Bebekler İçin Mama Önlüğü
Bozuk Paralar İçin Cüzdan
Cepli Yastık Kılıfı
Çok Amaçlı Çanta
Defter Kabı
Düğmeli Dekoratif Jean Yastık Kılıfı
Masa Örtüsü
Paspas
Puf İçin Kılıf
Terlik
Yuvarlak Paspas

Adım Sevilay. Yaşım 30 evliyim ve 1 çocuk annesiyim. Kadınların faydalanması için elimden geldiğince yararlı makaleleri kadinlarinyeri.com sitesine açıyorum.

Yazarın Profili
Paylaş
İlginizi Çekebilir
Tahin Bozulur Mu

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir