Eski Sevgiliyi Kıskandırarak Yeniden Elde Etmenin Yolları
  1. Anasayfa
  2. Kadınca

Eski Sevgiliyi Kıskandırarak Yeniden Elde Etmenin Yolları

0

Erkek arkadaşınızla aranız da bir sorun mu var veya ayrılık mı yaşadınız ? ama tüm bunlara rağmen onu hala seviyor ve tekrardan birleşmek istiyor musunuz ? Hiç merak etmeyin arkadaşlar bu konuda sizlere yardımcı olmaya çalışacağız. Eski sevgiliniz sizden ayrıldığı için onu hem pişman edebilirsiniz hem de onu kıskandırabilirsiniz. En önemlisi ise tekrardan ilişkiniz için zemin hazırlayabilirsiniz. Fakat bunları yapmak için sizlere vereceğimiz tüyoları çok iyi bilmeli ve ona göre hareket etmeniz son derece önemlidir.

Eski Sevgiliyi Kıskandırarak Yeniden Elde Etmenin Yolları

Ayna ayna söyle bana!

Sevgilinizle ayrıldıktan sonra evet birkaç gün belki kötü zamanlar geçirebilir hatta kendinizi kötü hissedebilirsiniz bu gayet normal bir durum olmaktadır. Fakat unutmayın ki bu sadece birkaç gün sürecek şeydir. Depresyona girmek veya sürekli olarak üzgün olmak size hiçbir şey kazandırmaz ilk olarak bunu bilmeniz gerekiyor. Eski erkek arkadaşınıza kızlar hiçbir zaman senin hayatını kontrol ettiği izlenimi vermemeye çalışmalısın. Ben olmazsam o yaşayamaz veya bak ben olmadan hiç yüzü bile gülmüyor gibi modlarına girerseniz o zaman onu havalara sokmuş olursunuz.

Her zaman kızlar dış görünüşünüze hiç olmadığı kadar dikkat etmeniz gerekmektedir. Artık sevgilim yok diyerek ortalıkta paspal gezmek çok mantıksız. Bunun yerine giyim kuşamınıza dikkat edin , makyajınızı yağın ve eskisinden daha güzel hale gelin ki erkek arkadaşınız sizi gördüğü zaman ben neler kaçırmışım desin. Kendinize en önemlisi yeni kıyafetler ve makyaj malzemeleri alın. Bu şekilde alışveriş yaparak da en azından kafa dağıtmış olursunuz.

Eski Sevgiliyle Yeniden Birleşme Yolları

Tuhaf alışkanlıklarını bırak

Her insanın değişik ve tuhaf alışkanlıkları vardır bu gayet normal bir durumdur. Örnek verecek olursak bu duruma. Çok mu dağınıksın ? Tırnak mı yiyorsun ? ya da çok mu bağırıyorsun ? Eski sevgilinizin hoşlanmadığı bu tarz alışkanlıklarınız varsa bence bunlara elveda deme vakti geldi. Eğer spor yapmıyorsanız hemen spora başlayın , her zaman pozitif olun ve sizi gördüğü zaman ikinizin eskiden paylaşmış olduğu harika zamanları hatırlasın.

Boşluk doldurmak ya da kıskandırmak için yeni bir ilişkiye evet deme

Birçok kızın yapmış olduğu yanlışlardan birisi de eski sevgilisini hala çok seviyor ama onunla hem birlikte olmak istiyor hem de içinde bulunmuş olduğu psikoloji boşluğunu doldurmak için de başka erkekle çıkıyor. Yani kıskandırmak için başka bir erkekle çıkmak gerçekten çok mantıksız bir durumdur. Başka birisi ile ilişkiye başlamak kıskandırmak yerine eski ilişkinize kalıcı olarak sünger çekmiş oluyorsunuz aslında. Diğer yandan da sevmediğin birisi olduğu için onu kullanmış oluyorsunuz ki bu da hiç hoş bir durum değil.

Eski Sevgili Nasıl Kıskandırılır

Ortak arkadaşlardan yararla

Sevgilinizle ayrılsanız bile ortak arkadaşlarınızla kesinlikle irtibatınızı kesmeyiniz. Hatta onlarla zaman geçirmek ve bir şeyler yapmak senin elinde bir kozdur. Eğer bu kozu doğru bir şekilde kullanırsan o zaman amacına her türlü ulaşmış olursun.

Ortak arkadaşlarınızla bir araya geldiğiniz zaman sakın eski sevgiliniz hakkında bir konuşmaya başlamayın. Arkadaşlarınız size neden ayrıldığınızı , kimin hatalı olduğu gibi sorular sorarsa da derin cevaplar vermekten olabildiğince uzak durunuz. Şöyle diyebilirsiniz ; Hayırlısı Buymuş gibi. Aynı zaman da umursamıyor gibi konuyu da değiştirebilirsiniz.

Adım Yeşim. 22 yaşındayım ve Üniversite son seneyi okumaktayım. Hayalim bilgisayar mühendisi olmak ve makale yazmayı da çok sevdiğimden dolayı boş zamanlarım da kadinlarinyeri.com sitesine makale yazmaktayım.

Yazarın Profili
Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir