Erkekler Kadınlarda Hangi Saç Renginden Hoşlanır ?
  1. Anasayfa
  2. Kadınca

Erkekler Kadınlarda Hangi Saç Renginden Hoşlanır ?

0

Bu kadar çok saç rengi seçeneği mevcutken, hangisinin en iyi olduğunu bilmek zor olabilir. İyi haber şu ki, çoğu erkek bir kadında herhangi bir saç rengini sever!

Erkekler Kadınlarda Hangi Saç Renginden Hoşlanır

Son zamanlarda yapılan bir araştırma, erkeklerin kahverenginin her tonuna sahip kadınları en sevdikleri saç rengi olarak değerlendirdiğini ortaya koymuştur. Sarı ve kızıl saçlı kadınlar da erkekler arasında popülerdir. Peki; Erkekler kadınlarda hangi saç renginden hoşlanır? İşte detaylar!

Şayet, kalabalığın arasından sıyrılmak istiyorsanız, erkeklerin diğerlerinden daha çekici bulduğu bazı renkler vardır. Bu cesur tonları tercih ettiğinizde tam olarak erkeklere hoş görünen saç renk tonlarını da tercih etmiş olursunuz. İşte Erkekler kadınlarda hoşlandıkları başlıca saç renkleri;

  • Sarı saç
  • Kızıl saç
  • Siyah saç
  • Kahverengi saç

Erkekler Sarı Saçları Severler!

Erkekler sarışınları sever! Sarışınlar, Marilyn Monroe’dan bu yana en seksi kadınlar olarak kabul ediliyor. Bu noktada sarışınlar erkekler arasında popülerlik açısından ilk sırada geliyor. Hatta neredeyse yarısı (%45) en çok sarışınları sevdiğini söylüyor.

Kızıl Saçlar Erkeklerin İlgisini Çekiyor!

Kızıl saçlar, kadınlarda baskın bir karakterin ortaya çıkmasını tetikliyor. Yapılan araştırmalara göre erkeklerin %38’i kadınlarda kızıl saçı seviyor!

Siyah ve Kahverengi Saç Hep Favori!

Hem siyah hem de kahverengi saçlar, geçmişten günümüze kadar uzanan süreç içerisinde erkeklerin kadınlarda görmeyi istedikleri saç renkleri arasında bulunuyor. Özellikle de tercihini doğallıktan yana kullanmayı isteyen erkekler; kadınlarda siyah ve kahverengi saçı istiyor!

Merhaba benim adım derya. 34 yaşındayım ve evliyim 2 çocuk annesiyim. Cilt bakımı ve örgü modellerine çok ilgim olduğundan dolayı en güzel makaleleri sizler için paylaşmaya özen gösteriyorum. Sinemaya gitmeyi ve bisiklet sürmeyi çok severim.

Yazarın Profili
Paylaş

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir