En Yeni El Örgüsü Sepet Modelleri
  1. Anasayfa
  2. Kadınca

En Yeni El Örgüsü Sepet Modelleri

0

Bayanların el örgüsü tutkuları her geçen gün çeşitleniyor . Son zamanların trendi el örgüsü sepet modelleri . Yeni trend olan ,birçok hanımın merak ettiği el örgüsü sepet modellerini yazımızda bulabilirsiniz .Sizler de el örgüsü sepet modelleri yapıp evinizin farklı odalarında farklı amaçlarla kullanabilirsiniz .

2021 El Örgüsü Sepet Modelleri

Mutfak, banyo , oturma odası gibi yerlerde dekore edilen el örgüsü sepet modellerinin kullanımı oldukça fazladır .

İçindekiler

ÇOK GÜZEL ÖRGÜ SEPET MODELLERİ

Küçük örgü sepetleri yapıp çalışma masanızda kalem kağıt gibi kırtasiye malzemelerini dekore edip aynı zamanda düzende de tutabilirsiniz . Evinizin banyosunda havluları , kişisel eşyalarınızı koymak için dilediğiniz renk ve çeşitte örgü sepetler yapabilirsiniz .Dilerseniz mutfağınız için de yapıp patates , soğan koyup düzen ve şıklık sağlayabilirsiniz .Yatak odanız için ise bakım ürünlerinizi ya da parfümlerinizi koyacak mini örgü sepetler örebilirsiniz .Çok şık ve düzenli duracaktır . İplerinizi tercih ederken hangi oda için örecekseniz o renkte alıp odayla uyum sağlayabilirsiniz .

basit El Örgüsü Sepet Modelleri

El örgüsü sepet modeli yaparken modelinizi tığ veya şiş ile de yapabilirsiniz . Bu tamamen size kalmış . Tığ ile yapılan modeller daha çok tercih edilse de şiş ile yapılan modelleri de tercih edebilirsiniz .

Evlerine ayrı bir hava katmak , sıradanlıktan uzaklaşmak isteyen bayanlar ip tercihinde simli ipler , penye ipler kullanabilirler . Daha çok krem, beyaz , pembe gibi renkler tercih edilse de istediğiniz renk ve desende sepetler örebilirsiniz . İsterseniz düz sade tek ipten bir model isterseniz de birden fazla ip çeşidi kullanarak daha karışık bir model elde edebilirsiniz.

çok güzel El Örgüsü Sepet Modelleri
El Örgüsü Sepet Modelleri 2021
El Örgüsü Sepet Modelleri kolay
El Örgüsü Sepet Modelleri
en güzel El Örgüsü Sepet Modelleri
en yeni El Örgüsü Sepet Modelleri
farklı El Örgüsü Sepet Modelleri
güzel El Örgüsü Sepet Modelleri
kolay El Örgüsü Sepet Modelleri
şık El Örgüsü Sepet Modelleri
yeni El Örgüsü Sepet Modelleri
yepyeni El Örgüsü Sepet Modelleri
Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir