En Güzel Tığ Oyası Modelleri
  1. Anasayfa
  2. Kadınca

En Güzel Tığ Oyası Modelleri

0

Tığ oyası modelleri eskiden günümüzde kadar gelen ve özellikle modası asla geçmeyen çeyizlik ürünü için de yapılan el işlerinden birisidir. Çeyizlik için olmazsa olmazı arasında yer alan modellerden birisi de tığ oyası ile yapılan yemeni modelleri oluyor. Hiçbir zaman hanımlar tığ oyası modelleri deyip geçmeyin çünkü o kadar farklı örnekler var ki sizler görünce çok hayran kalacaksınız bence.

Boncuklu Tığ Oyası

Eskiden günümüze kadar gelen tığ oyaları her sene olduğu gibi bu sene de hamarat kadınlarımız tarafından harika modeller yapılmış gerçekten. Çeyizliklerin yanı sıra mesela tığ oyaları ile fularlarınıza , kıyafetlerinize ve elbiselerinize çeşitli süslemeler yaparak daha güzel hale getirebilirsiniz. Tığ oyaları sadece çeyizlik ürünlerin de değil normal örgüleri süslemek için de tercih edilmektedir.

Tığ Oyası Başörtüsü

İçindekiler

YENİ SEZONA ÖZEL TIĞ OYASI ÖRNEKLERİ

Her sezon biliyorsunuz ki karşımıza çok güzel modeller çıkıyor. Bu sene de marifetli kadınlarımız tarafından yapılan ve daha sonra da çok popüler olan tığ oyası örneklerini sizlerle paylaşmış bulunuyoruz. Birçok bayan yapımını zor buluyor fakat el işini biliyorsanız burada bulunan modeller emin olun sizlere çok basit gelecek. Bizler zaten yapımı en basit olan modelleri sizlerle paylaşıyoruz ki yeni başlayanlar da daha kolay bir şekilde yapsınlar diye.

Tığ Oyası Çeşitleri

2021 ve 2022 yılları arasına özel olarak yapılan özellikle çeyizlik için kesinlikle tercih edilecek tığ oyalarını bakalım sizler nasıl bulacaksınız. Modellerimizin hepsini aşağıya ekledik hanımlar dilediğiniz modeli ister aynısını isterseniz de kendi hayal gücünüzü kullanarak değiştirip o şekilde de yapabilirsiniz. O zaman yeni sezona özel olan tığ oyası modellerine buyurun daha yakından inceleyelim.

Tığ Oyası Modelleri ve Yapılışları
Tığ Oyası Modelleri
Tığ Oyası Örneği
Tığ Oyası Resimleri
tığ oyası tülbent örnekleri
Tığ Oyası Yapılışı

Tığ Oyası Yazma Modelleri
Tığ Oyası Yazma Örnekleri
Tığ Oyası Yemeni Kenarı
Tığ Oyası Yemeni Modelleri
Tığ Oyası Yemeni Örnekleri

Adım Yeşim. 22 yaşındayım ve Üniversite son seneyi okumaktayım. Hayalim bilgisayar mühendisi olmak ve makale yazmayı da çok sevdiğimden dolayı boş zamanlarım da kadinlarinyeri.com sitesine makale yazmaktayım.

Yazarın Profili
Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir