En Güzel Bebek Şapkası Örgü Modelleri
  1. Anasayfa
  2. Kadınca

En Güzel Bebek Şapkası Örgü Modelleri

0

Kış ayı için bebeklere şapka yapmak isteyen hanımlar için netten harika ve bir o kadar da kolay modeller bularak sayfama ekledim. Yaz mevsiminin ortasındayız ve yavaş yavaş soğuk havalar gelmeye başlayacak. Bu soğuk havalarda ise bebeğimize yapacağınız bu şapkalar onlara çok iyi gelecektir bence. Çünkü bebeklerimiz biliyorsunuz ki soğuk havalara karşı savunmasız ve hassas olurlar. Bu yüzden ona böyle cıvıl cıvıl ve rengarenk şapka yapmaya ne dersiniz ?

Birden fazla örgü şapka modeli bulunmaktadır hem kızlar hem de erkek bebekleri için. Siz değerli kadınlar istediğiniz modeli seçerek onuda süsleyerek ortaya harika bebek şapkası çıkartabilirsiniz.

Kış sezonu için yapılan bu bebek şapkaların hepsi şahane ve bir o kadar da mükemmel görünüyor. Burada bulunan örneklerin hepsi kışa özel olarak tasarlanmıştır ve eğer sizlerde yapımını biliyorsanız burada bulunan modellerden birini hemen yapmaya başlayabilirsiniz. Ben buradaki bebek şapkalarına bakarken bile hanımlar aşırı derecede mutlu oluyorum. Şirin bebeklerimize böyle güzel şapka modellerini kim yapmak istemez ki ?

Burada bulunan el örgüsü bebek şapkalarına bakınca kimimiz duygulanacak kimimiz ise aşırı mutlu olacaktır. Minik bebeklerimiz için yapılan el emeği göz nuru şapkaların yapımı ne kadar kolay biliyor musunuz ? İlk baktığınız zaman evet biraz zor ve karışık gelebilir fakat iğne iplikten sonra kavrayınca modeli hiç zor gelmeyecektir. Ama tabi örgüyü daha yeni yapıyorsanız o zaman kesinlikle en kolay modeli seçip onunla başlayın. Örgüyü biliyorsanız da en zor modeli seçip süsleyerek bebeğinize harika şapka modelini yapın. İşte sizler için bulduğumuz kışa özel el örgüsü şapkalar…

Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir