En Çok Sorulan Birbirinden Güzel Çeyizlik Oya Örnekleri
  1. Anasayfa
  2. Kadınca

En Çok Sorulan Birbirinden Güzel Çeyizlik Oya Örnekleri

0

Son zamanlar da en çok beğenilen ve bayanlar tarafından sıkça sorulan birbirinden güzel çeyizlik oya modelleri ile sizlerleyiz. Çeyizlik oya modelleri ile yapmış olduğunuz tülbentleriniz , yemenileriniz veya daha farklı ev aksesuarlarınız varsa onlara motifler yaparak süslemeler yapabilirsiniz. Eskiden günümüze kadar gelen oya modellerinin hiçbir zaman modası geçmez ve aksine her sene hamarat kadınlarımızın ellerinden çıkan güzel işler ile moda olmaya devam eder.

2021 Çeyizlik Oya Modelleri

Oya modelleri biliyorsunuz ki tığ işi ile yapılmaktadır ve bu yüzden sizler de tığ işini biliyorsanız evde boş zamanlarınızda çok güzel oyalar işleyebilirsiniz. Malum kış ayı da geliyor ve yağmurlar başladığı zaman dışarıda çıkamadığınızdan dolayı evdeki işlerimiz de bitince koltuğumuza oturup elimize de tığ işimizi alarak güzel oyalar işlemeye ne dersiniz ? Tabi bir de eğer genç kızınız varsa onun çeyizi için de harika oyalar yapabilirsiniz mesela.

2022 Çeyizlik Oya Modelleri

İçindekiler

ÇEYİZLİK İÇİN YAPABİLECEĞİNİZ OYA MODELLERİ

Oya modelleri genel olarak en çok çeyizlik için yapılmaktadır. Hanımlar genel olarak komşularından veya akrabalarından fikir alarak model çıkartırlar ve ona göre hareket ederler. Fakat hanımlar internet üzerinde o kadar güzel ev yapımı da kolay örnekler var ki hem bunlar daha çok hoşunuza gidecek hem de daha basit bir şekilde yapacaksınız.

Bizler de zaten tüm hamarat kadınlarımız daha kolay oyalar yapsınlar diye netten bulduğumuz en basit modelleri sayfamıza ekledik. Hatta bazı kadınlar kendileri yapmak yerine dışardan hazır olarak almayı tercih ediyor ama biz bunu şahsen önermiyoruz. Çünkü kendi el emeğinizle yaparsanız hem modelinizi istediğiniz gibi süsleyebilir istediğiniz tarzda şekiller de verebilirsiniz.

Çeyizlik Dantel Örnekleri

Ama dışarıdan hazır olarak satın alsanız model nasıl yapılmışsa o şekilde almak zorunda kalacaksınız. Bu yüzden az da olsa tığ işine hakimiyetiniz varsa paylaşmış olduğumuz modellerden birini seçerek işlemeye başlayabilirsiniz.

Çeyizlik İğne Oyası Modelleri
Çeyizlik Oya Çeşitleri
Çeyizlik Oya Fiyatları
Çeyizlik Oya Modeli
Çeyizlik Oya Modelleri ve yapılışı
Çeyizlik Oya Modelleri Yapılışı
Çeyizlik Oya Motifleri
Çeyizlik Oya Örnekleri
Çeyizlik Oyalar
Çeyizlik Oyası Modelleri
Çeyizlik Tığ Oyası Modelleri
Çeyizlik Tülbent Oya Modelleri
Çeyizlik Yemeni Oya Modelleri
Çeyizlik Yeni Oya Modelleri
En Yeni Çeyizlik Oya Modelleri
Yeni Çeyizlik Oya Modelleri

Adım Yeşim. 22 yaşındayım ve Üniversite son seneyi okumaktayım. Hayalim bilgisayar mühendisi olmak ve makale yazmayı da çok sevdiğimden dolayı boş zamanlarım da kadinlarinyeri.com sitesine makale yazmaktayım.

Yazarın Profili
Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir