Eldeki Çamaşır Suyu Kokusu Nasıl Çıkar ?
  1. Anasayfa
  2. Pratik Bilgiler

Eldeki Çamaşır Suyu Kokusu Nasıl Çıkar ?

0

Evimizde temizlik yaparken doğal olarak yoğun miktarda çamaşır suyu kullanabiliyoruz. Haliyle o yoğun koku ellerimize siniyor ve kolay kolay da çıkmıyor. Bu durumda hem siz bu kokudan rahatsız oluyorsunuz hem de çevrenizdekiler sizdeki bu kokuyu fark edip rahatsız oluyor. Oysa ki bu sorunu çok kolay bir şekilde çizmek mümkün. Peki Çamaşır suyu kokusu elden nasıl çıkar? Bu konu pek çok ev hanımının merek ettiği ve cevap aradığı bir konudur. Biz de bu yazımızda sizlere bunu açıklamaya çalışacağız.

Eldeki Çamaşır Suyu Kokusu Nasıl Çıkar

Eldeki Çamaşır Suyu Kokusu Nasıl Çıkar?

Temizliğin olmazsa olmazı çamaşır suyu, hem elde kötü ve yoğun bir koku bırakır hem de eldivensiz kullanıldığı takdirde elleri tahriş eder. Tahrişe önlem olarak eldiven kullanan kadınlar, koku için de çözüm aramaktalar.

Peki, Eldeki Çamaşır Suyu Kokusu Nasıl Çıkar? İşte çözümler…

Limon Suyu

Ellerinize sinen çamaşır suyunun kötü kokusundan kurtulmak istiyorsanız limonu deneyebilirsiniz. Limon suyu ile elleri yıkamak, bu konuda en etkili yollardandır. Taze limon, limon suyu veya limon içeren sabun ve deterjan kullanabilirsiniz.

Sirke

Ellerinizdeki çamaşır suyu kokusunu yok etmek için diğer bir etkili yöntem de sirke olarak bilinir. Ellerinizi sirke yardımı ile ovarak çamaşır suyu kokusunu yok edebilirsiniz.

Kolonya

Kolonya da çamaşır suyu kokusu için kullanılabilecek ürünlerdendir. Limon kolonyasını bol miktarda kullanarak elinizi ovun. Böylece çamaşır suyu kokusunun ellerinizden uzaklaşmasını sağlayabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ;

Merhaba benim adım derya. 34 yaşındayım ve evliyim 2 çocuk annesiyim. Cilt bakımı ve örgü modellerine çok ilgim olduğundan dolayı en güzel makaleleri sizler için paylaşmaya özen gösteriyorum. Sinemaya gitmeyi ve bisiklet sürmeyi çok severim.

Yazarın Profili
Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir