Eczanelerde Satılan En İyi Leke Giderici Kremler ve Yorumları
  1. Anasayfa
  2. Cilt Bakımı

Eczanelerde Satılan En İyi Leke Giderici Kremler ve Yorumları

0

Eczanelerde Satılan En İyi Leke Giderici Kremler

En iyi leke giderici kremler araştırmamda sizlere birden çok ürün sunacağım. Cildin bazı bölgeleri zararlı güneş ışınları, akne izleri, yanlış bakım veya diğer birçok nedenden dolayı lekelenebilir. Bir dermatolog yardımı ile bu lekeleri kısa sürede yok edebilirsiniz. Peki eczanelerde bulabileceğiniz en iyi ve en iyi leke giderici kremler hangileridir? Leke nasıl gidiyor? Öğrenmek için detaylarını inceleyebilirsiniz. En iyi leke giderici kremler listemizi de detaylarda bulabileceksiniz.

En İyi Leke Giderici Kremler

Lekeler, cildin bazı bölgelerinde normalden daha fazla renk oluşturan melamin üretiminden kaynaklanır. Melamin bir pigment türüdür. Cilde ,saça rengini veren pigmenttir. Ciltteki lekelenmenin pek çok nedeni olmakla birlikte en yaygın iki neden güneş ışınları ve yaşlanmadır. Güneşin cildimize verdiği zararlar, güneş lekeleri sebebiyle lekelerin en sık görüldüğü dönem yaz aylarıdır. Hormonal değişiklikler Bu durum özellikle hamilelik döneminde hormonlar tarafından ağırlaştırıldığı için daha da şiddetlenir. Bunun cildimize zarar veren birçok nedeni vardır.

Eczanelerde Satılan En İyi Leke Giderici Kremler

En İyi Leke Giderici Krem Yorumları

Leke giderici olarak en çok tercih edilen kremler arasında Madecassol Krem bulunuyor. Deri yanıklarından yatak yaralarına, cilt ve sivilce lekelerine kadar pek çok lekede çok başarılı sonuçlar sunan krem en çok olumlu yorumu alan kremdir.

Expigment Krem özellikle yüzdeki lekelere doktorların sıklıkla önerdiği fazlaca olumlu yorum almış bir kremdir. Genel olarak bakmak gerekirse en çok olumlu yorum alan ve en iyi leke giderici kremleri listelersek;

  • Madecassol Krem
  • Expigment Krem
  • Contractubex Krem
  • Fito Krem
  • Nadixa Krem

Adım Sevilay. Yaşım 30 evliyim ve 1 çocuk annesiyim. Kadınların faydalanması için elimden geldiğince yararlı makaleleri kadinlarinyeri.com sitesine açıyorum.

Yazarın Profili
Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir