Duvar Etiketi Sticker Nasıl Çıkartılır ?
  1. Anasayfa
  2. Pratik Bilgiler

Duvar Etiketi Sticker Nasıl Çıkartılır ?

0

Göze hitap eden duvar stickerlar belli bir süre sonra çıkartılmak istenebilir. Duvardaki stickerlardan kurtulmak isteyen kişiler ise duvar etiketi sticker nasıl çıkarılır gibi araştırmalar yapmaya başlarlar.

Duvar Etiketi Sticker Nasıl Çıkartılır

Duvar etiketi stickerını çıkarmak için stickerın kenarından başlayarak bir köşeden yavaşça soyulması gerekir. Bu işlem sırasında stickerın tamamı koparmaktan kaçınılmalı ve köşeyi kaldırdıktan sonra diğer elle hafifçe çekerek sticker yavaşça çıkartılmalıdır.

Eğer sticker zorlu bir şekilde çıkıyorsa biraz ılık suyla nemli bir bez yardımıyla stickerın üzerine hafifçe baskı uygulayarak yapışkanın gevşemesi sağlanabilir. Ardından su ve sabunlu bezle temizleyerek kalan yapışkan kalıntıları silerek duvarı temizlenebilir. 

Sticker Duvara Zarar Verir mi?

Stickerlar genellikle duvara zarar vermez. Bazı durumlarda yapışkanın kalıntı bırakması veya duvar kağıdının çıkarılması sırasında hasar oluşması mümkündür. Zarar riskini minimize etmek için bazı önlemler alınmalıdır. Kaliteli stickerlar genellikle daha az yapışkan kalıntı bırakır ve duvar kağıdına daha az zarar verir.

Uygun bir sticker seçmek önemlidir. Doğru seçilmeyen stickerlar duvardan çıkarılması zor olabilir. Bu gibi durumlarda ise duvar etiketi sticker nasıl çıkarılır araştırmaları yapılmaya başlanır. Stickerı yapıştırırken ve çıkarırken nazik olunmalıdır. Hızlı ve ani hareketlerden kaçınılmalıdır.

Yavaşça ve dikkatlice yapıştırılmalı çıkarılmalıdır. Kalın ve ağır stickerlar duvara daha fazla baskı uygulayabilir ve hasara neden olabilir. İnce ve hafif stickerlar tercih edilmelidir.

Adım Yeşim. 22 yaşındayım ve Üniversite son seneyi okumaktayım. Hayalim bilgisayar mühendisi olmak ve makale yazmayı da çok sevdiğimden dolayı boş zamanlarım da kadinlarinyeri.com sitesine makale yazmaktayım.

Yazarın Profili
Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir