Kadınların Yeri

Düğün Pastası Nasıl Seçilir ? En Önemli Püf Noktalar

Düğün Pastası Nasıl Seçilir ? En Önemli Püf Noktalar

Evlenecek olan çiftler hayatların da bir kere evlenecekleri için her şeyin kusursuz ve özenli bir şekilde olması son derece önemlidir. Bunun için dikkat edilecek olan bazı noktalardan birisi de düğün pastası oluyor. Düğün pastası seçimi çok önemlidir ve seçeceğiniz düğün pastasının görüntüsü ile lezzetli son derece önemli olmaktadır.

Düğün Pastası Nasıl Seçilir

Düğün hazırlıkları genel olarak aylar öncesinde başlar ve her şey düzenlenir. Fakat hazırlık yapılacağı zaman hem bir kararsızlıklar yaşanmaktadır. Özellikle pasta seçimi yapılacağı zaman bu konuda herkes kararsız kalır. Şunu belirtmek isteriz ki düğün pastası seçimi yapacağınız zaman mutlaka düğün konseptine uygun olması gerek.

Aynı zaman da düğün pastasını seçeceğiniz zaman bunu son güne bırakmamaya da özen gösteriniz. Düğün yerini belirlediğiniz zaman hemen arkasından pastayı seçmeye başlayın ki en son da zorlanmayınız.

  • Düğün pastasını seçeceğiniz zaman mekanın kapasitesine göre veya davetli sayısına göre seçim yapınız.
  • Sıcak yaz gününde düğün yapacaksanız çok yüksek katlı pastaları seçmeyin ki düşmesin. Bunun yerine küçük katlı olanları seçiniz.
  • Yaz mevsimin de yapacaksanız pastacınız pastayı yaptığı zaman kesinlikle uygun koşullarda saklamasını söyleyin.

DÜĞÜN PASTANIZIN DÜĞÜNE UYGUN SEÇİMİ

Eğer kafanızda bir düğün teması varsa düğün temanıza uygun olacak pasta seçimi yapabilirsiniz.

Eğer nostaljik şeyleri seviyorsanız ve düğün yerinizi de tarihi olan bir yerde yapacaksanız o zaman vintage temalı ve pastanın da retro tarzı olan böyle çiçeklerle ve dantellerle süslenmiş pastaları seçebilirsiniz.

Deniz kenarında yapılacak olan düğünlerde ise deniz temalı olmasından ötürü pastanızı meyveli veya dondurmalı olarak tercih edebilirsiniz. Aynı zaman da yaptıracağınız pastanın üzerine de deniz temalı olan bir görsel yaptırırsanız daha güzel görünür.

Klasik temalı düğün olacaksa gelin ile damat figürlü süsleme yapabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ