Doğal Yollardan Ameliyatsız Meme Büyütme Rehberi
 1. Anasayfa
 2. Sağlık

Doğal Yollardan Ameliyatsız Meme Büyütme Rehberi

0

Doğal bir şekilde göğüs büyütmek istiyorsanız hanımlar ilk olarak şunu söylemek isteriz ki bu biraz sabır ve zaman işidir. Eğer doğal yollarla yapmayıp ameliyat olarak yapsaydınız daha hızlı sonuç alırdınız fakat bu doğa olacağından biraz zaman gerektirmektedir. Şimdi sizlere vereceğimiz bu rehber sayesinde küçük göğüslerden kurtulacaksınız. Aynı zaman da bu yöntemlerin hepsi doğaldır ve herhangi bir zararı da bulunmamaktadır.

Doğal Yollardan Ameliyatsız Meme Büyütme Rehberi

1 – Meme Büyütücü Krem ve Haplar

Dünya genelin de birçok kadın ameliyat olmadan doğal yöntemlerle göğüs büyütmek isterler ve en çok tercih ettikleri yöntemler arasında ise krem ile haplar yer alıyor. Bu krem ile hapların asıl amacı memelerin büyümesini sağlayan hormonlara takviye yapmaktır. Peki , göğüs büyümesinde etken olan hormonlar nelerdir onlara bakalım ;

 • Östrojen
 • Progesteron
 • Büyüme hormonu
 • İnsülin benzeri büyüme faktörü

Eğer vücudumuz da bu hormonların seviyelerini arttırabilirsek memelerimiz de o kadar büyür. Göğüs büyütmek için kullanılan kremler genel olarak Tayland ile Myanmar’da yetişmekte olan  Pueraria Mirifica isimli bitkiden elde edilmektedir.

Bayanlar memelerini büyütmek için kremleri tercih eder fakat bunun yanı sıra haplar da çok sık kullanılmaktadır. Kullanılan hapların içerisin de Östrojen ve progestin bulunduğundan dolayı memeler daha hızlı büyümeye başlar.

Not : İster hap isterseniz de krem kullanın hiç fark etmez. Bunları kullanmadan önce mutlaka doktora danışmanızı öneriyoruz. Bu ürünler bitkisel olsa da hormon dengesini değiştirmektedir ve bu yüzden bir uzmana danışılıp kullanılması sağlık açısından daha iyi olur.

2 – Meme Büyütmeye Yönelik Göğüs Masajı

Göğüslerinizi doğal yöntemlerle büyütmek için en etkili yöntemlerden birisi de evde yapabileceğiniz göğüs masajıdır. Eğer doğru teknikler ile yaparsanız kısa zaman içerisin de göğüslerinizin büyüdüğünü kendi gözlerinizle görebileceksiniz. Yapılan bu göğüs masajı sayesinde lenfatik drenaj toksinlerin vücuda atılır ve lenf sıvısının da akışkanlığı hızlandığından memeleriniz de büyüme görülür.

Göğüs masajı yapacağınız zaman ilk olarak göğsün alt kısmından başlayın ve yukarıya doğru gidin. Bu şekilde 30 veya 40 kez yapıp devam edin. Sonra da dairesel hareketler yaparak tüm göğüse 45 veya 50 kez yapın.

3 – Meme Büyümesini Destekleyen Östrojen içeren Besinler

Hiçbir şekilde ilaç kullanmadan sadece Östrojen içeren besinleri tüketerek de doğal yolla göğüslerinizi büyütebilirsiniz. İşte o besinler şöyle ;

 • Baklagiller
 • Sebzeler
 • Tahıllar
 • Soya ürünleri
 • Yemişler
 • Çaylar
 • Meyveler
 • Otlar

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ;

Adım Dilay 20 yaşındayım ve üniversite okumaktayım. Boş zamanlarım da makale yazmayı çok seviyorum. Gezmeyi ve arkadaşlarımla beraber vakit geçirmeyi çok severim.

Yazarın Profili
Paylaş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir