Kadınların Yeri

Derya Baykal Lif Modelleri Ve Örnekleri 2022

Derya Baykal Lif Modelleri Ve Örnekleri 2022

Çok fazla sayıda lif modelleri olduğundan dolayı birçok kadın lif yapacağı zaman hangisini yapsam diye kararsız kalmaktadır. Derya Baykal ise yapmış olduğu birbirinden güzel ve harika lif modellerini de sizlere sunmuştur. Bizde bu modeller içerisin de en güzel olanları derleyip toplayıp sayfamıza yer verdik.

2022 Derya Baykal Lif Modelleri

Lif örnekleri hem banyolar hem de genç kızların çeyizleri için vazgeçilmez örgü çeşitlerinden birisidir. Bu sezon ise lif konusun da en çok tercih edilenler arasında gelin damat , yuvarlak , kare ve hayvan desenli gibi modeller daha çok ön planda yer almaktadır.

Eğer genç kızınız varsa ve onun çeyizine lif örecekseniz o zaman gelin ve damat figürlü olan modeli tercih edebilirsiniz. Ama banyo için lif örecekseniz o zaman yuvarlak veya kare şeklin de yapılan lifleri seçebilirsiniz.

Motifli Ve Desenli Lif Modelleri

Her sene hamarat kadınlarımız ve Derya Baykal tarafından hem motifli hem desenli olarak lifler yapılmaktadır. Aynı zaman da geçen seneye göre bu sene lifler daha çok gelişmiştir. Aşağıda yer alan birbirinden güzel lifler arasında seçim yapmanız da bir hayli zor olacaktır.

Seçim yapacağınız zaman yapacağınız yere göre seçim yapmanız daha mantıklı olacaktır. Biz herkes çok basit bir şekilde yapsın diye hem en basit lif modellerini ekledik hem de daha yeni lif yapacaklar varsa onlarda kolayca yapsın diye video ekledik.

2023 Derya Baykal Lif Modelleri

Yani ilk defa lif örecekseniz ve bu konu hakkında fazla bilginiz yoksa o zaman paylaşmış olduğumuz lif yapılışlı videomuzu izleyip nasıl yapıldığı hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Modellerimizin hepsi de gerçekten harika ve bakalım paylaştığımız lifleri sizler nasıl bulacaksınız.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ;

basit Derya Baykal Lif Modelleri
çeyizlik Derya Baykal Lif Modelleri
değişik Derya Baykal Lif Modelleri
Derya Baykal Lif Modelleri 2022
Derya Baykal Lif Modelleri 2023
Derya Baykal Lif Modelleri basit
Derya Baykal Lif Modelleri çeyizlik
Derya Baykal Lif Modelleri kolay
Derya Baykal Lif Modelleri
en güzel Derya Baykal Lif Modelleri
en yeni Derya Baykal Lif Modelleri
farklı Derya Baykal Lif Modelleri
güzel Derya Baykal Lif Modelleri
kolay Derya Baykal Lif Modelleri
motifli Derya Baykal Lif Modelleri
renkli Derya Baykal Lif Modelleri
son model Derya Baykal Lif Modelleri
yeni Derya Baykal Lif Modelleri
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ