Çalışan Kadınlar İçin Ofiste Giyilebilecek Kıyafet Önerileri
  1. Anasayfa
  2. Moda

Çalışan Kadınlar İçin Ofiste Giyilebilecek Kıyafet Önerileri

0

Çalışan kadınların iş yerlerinde en çok zorlandıkları nokta seçecekleri kıyafet konusu oluyor. Çünkü her iş kadını her gün farklı kıyafet giymek istediğinden dolayı bu onlar için biraz zor olabiliyor. Özellikle ciddi bir kurumda ya da ofiste çalışıyorsanız o zaman kıyafetlerinize daha fazla özen göstermeniz gerekiyor.

Çalışan Kadınlar İçin Ofiste Giyilebilecek Kıyafet Önerileri

Eğer sizler de iş kadını iseniz o zaman bu sezona özel olarak tasarlanmış ofis kombinlerini mutlaka sizler de dolaplarınız da bulundurmalısınız. Bu kıyafetleriniz her parçaya uyum sağlayan parçalardır ve iş yerinde tercih edebileceğiniz kombinlerdir.

Günü Kurtaran İpek Gömlekler

Sadece o günü kurtarmak istiyorsanız o zaman ipek gömlekler en iyi seçim olacaktır. İpek gömlekler hem pantolon hem de eteklerinizle çok uyumlu olacaktır. Dolabınız da hanımlar kesinlikle en az 2 adet ipek gömlek bulundurmanız daha iyi olacaktır. Bunlardan birisi açık renkli diğeri ise koyu renkte olursa daha iyi olur.

Ofis Ortamında Ayakkabı Seçimi

Hangi kombini yaparsanız yapın stiletto ayakkabıları mutlaka tercih etmelisiniz. Fakat şunu belirtmek isteriz ki bu tarz ayakkabıların ucu sivri olduğundan dolayı ayaklarınızı rahatsız edebilir. Ama ayağınızı rahatsız etmeyecek stiletto ayakkabılarını tabiki de bulabilirsiniz.

Uzun Boylu Gösteren Kalem Etekler

Kalem etekler boyunuz isterse kısa olsun sizi uzun gösterecek modellerden birisidir. İş kadınlarının dolapların da mutlaka kalem eteğin bulunması gerekmektedir. Kalem etekler özellikle yaz günlerin de düz gömlekler ile kombine yaparak ortaya harika tasarım çıkartabilirsiniz.

Modası Geçmek Bilmeyen Renkli Alt Üst Takımlar

Hem toplantılarda hem özel etkinlikler de hem de ciddi bir mekanlarda bulunacaksanız o zaman modası hiçbir zaman geçmeyen renkli olan alt üst takımlarını tercih edebilirsiniz. Tabi burada renkler tamamen sizlere kalmış bir durumdur. İsteğinize göre gömleklerle ya da tişörtlerle kombinasyonlar yapabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ;

Merhaba benim adım derya. 34 yaşındayım ve evliyim 2 çocuk annesiyim. Cilt bakımı ve örgü modellerine çok ilgim olduğundan dolayı en güzel makaleleri sizler için paylaşmaya özen gösteriyorum. Sinemaya gitmeyi ve bisiklet sürmeyi çok severim.

Yazarın Profili
Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir