Büyükler İçin Örgü Yelek Modelleri
  1. Anasayfa
  2. Kadınca

Büyükler İçin Örgü Yelek Modelleri

0

Farklı Örgü Yelek Modelleri

Kış ayları hırka ve yelekler gerek çocuklar gerekse yetişkinler için sıcak tutması açısından ihtiyaç duyulan bir giysidir. Yeleğin temel dikiş deseni ve çok kolay yapısı, günlük giyilebilir bir şey yapmak isteyen örme işine yeni başlayanlar için mükemmel seçenektir. Rahat ama çok hantal olmayan bir görünüm için son derece yumuşak iplikten yapılmış, kendi tarzınızı yansıtacak yelekler örmek artık oldukça basit görünüyor.

2022 Örgü Yelek Modelleri

Vücut tipinize göre yeleğin nasıl özelleştirileceğine dair ayrıntılı talimatlar isteyenler daha önce giydiği bir hırka ya da yeleği kalıp olarak kullanabilirler. Örgü yelek modelleri motifli olarak ta yapılabilmektedir. Örgü yelek modelleri arasında oldukça basit bir taktik kullanarak iki dikdörtgen yaparsınız ve sonra bunları arkaya dikerek katmanlama için mükemmel olan rahat kesim yelek yapmış olacaksınız.

basit Örgü Yelek Modelleri

Çok Güzel Büyükler İçin Örgü Yelekler

Büyük bir dikdörtgenin örülmesi ve ardından manşetlerin ve bir boyun bandının eklenmesiyle yapılır. Bir hırka tığ işi bir modeldir ve bundan daha kolay bir yapım aşaması henüz keşfedilmemiştir. Uzatılmış dikişler, uygulanan nervürler ve kroşe yönünü değiştirmek için dikiş toplama gibi yeni teknikler ve beceriler uygulayabilirsiniz.

Ayrıca başlangıç ​​seviyesinden orta seviyeye bir model çıkarabilirsiniz. Ve bazı zor kısımlarda yardımcı olacak uygulamalı videolar izleyebilirsiniz. Örgü Yelek bayan modelleri şeklinde tarayıcınızdan arama yaptığınızda karşınıza bu konuda destekleyici ve öğretici birçok içerik çıkacaktır. Yelek modelini tamamen kavradığınızda yumuşacık en az 6 çile ip ve bir çift şiş ile örmeye başlayabilirsiniz.

bayan Örgü Yelek Modelleri
çok güzel Örgü Yelek Modelleri
değişik Örgü Yelek Modelleri
en güzel Örgü Yelek Modelleri
en yeni Örgü Yelek Modelleri
farklı Örgü Yelek Modelleri
güzel Örgü Yelek Modelleri
harika Örgü Yelek Modelleri
kadın Örgü Yelek Modelleri
kışlık Örgü Yelek Modelleri
kolay Örgü Yelek Modelleri
Örgü Yelek Modelleri 2022
Örgü Yelek Modelleri basit
Örgü Yelek Modelleri bayan
Örgü Yelek Modelleri büyükler için
Örgü Yelek Modelleri kadın
Örgü Yelek Modelleri kolay
Örgü Yelek Modelleri
yeni sezon Örgü Yelek Modelleri

Adım Sevilay. Yaşım 30 evliyim ve 1 çocuk annesiyim. Kadınların faydalanması için elimden geldiğince yararlı makaleleri kadinlarinyeri.com sitesine açıyorum.

Yazarın Profili
Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir