Büstiyer Etek Kombinleri Nasıl Yapılır ?
  1. Anasayfa
  2. Moda

Büstiyer Etek Kombinleri Nasıl Yapılır ?

0

Her yıl moda biliyorsunuz ki değişiyor ve bu sene de büstiyer etek kombinlerin de modeller bir hayli değiştiğini sizlere söyleyebiliriz. Büstiyer dendiği zaman zaten genç kızların akıllarına gelen ilk şey etek kombinleri oluyor. Malum bir de yaz mevsimi geldiğinden dolayı artık etekler de gün yüzüne çıkmaya başladı.

Uzun etek büstiyer kombinleri abiye

Büstiyer etek kombinlerin de kızlar ister tek renk olarak etekler tercih edin isterseniz de renkli olarak bu tamamen sizlere kalmış bir durum. Fakat bunların yanı sıra çizgili , desenli ve kabartma desenli gibi etekler de mevcut olduğundan dilerseniz bunları da kullanabilirsiniz.

Mini etek büstiyer kombinleri

Etek ile büstiyer kombini yapacağınız zaman ise isteyenler örgü isteyenler deri isteyenler dantel ve isteyenler de saten büstiyer modellerinden birisini tercih edebilir.

Büstiyer Uzun Etek Kombinleri

Büstiyerler genel olarak moda dünyasına korse olarak girmiştir ve farklı parçalarla kullanıldığı zaman ise çok beğenilmiştir. Şimdiler de ise birçok parça ile kombine edilebiliyor. Örnek verecek olursak uzun eteklerle büstiyer kombini yaparak daha şık olabilirsiniz. Uzun etekler de ise ; saten etek , mevlana etek ve kalem etek bunlardan birisini tercih edebilirsiniz.

Midi boy etek büstiyer kombinleri

Mini Etek Büstiyer Kombinleri

Büstiyerler özellikle mini eteklerle de kombine yapıldığı zaman ortaya gerçekten harikalar çıktığını söyleyebiliriz. Günümüzde ise özellikle genç kızlar tarafından mini etek büstiyer kombinleri çok tercih edilmektedir.

Seçeceğiniz büstiyer modeline göre eteklerinizin ; kalem etek , kloş etek , mini a kesim etek , mini volanlı etek ve mini tüllü etek bunlardan birisini tercih ederek harika kombinasyonlar yapabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ;

Etek ve büstiyer kombinleri
Etek büstiyer kombinleri
etek büstiyer kombinleri mezuniyet
Deri büstiyer kombinleri
Büstiyer ve etek kombinleri
Büstiyer ve etek kombinleri takım
Büstiyer uzun etek kombinleri
Büstiyer kombinleri
büstiyer kombinleri günlük
büstiyer kalem etek kombinleri
Büstiyer etek kombinleri düğün için

Merhaba benim adım derya. 34 yaşındayım ve evliyim 2 çocuk annesiyim. Cilt bakımı ve örgü modellerine çok ilgim olduğundan dolayı en güzel makaleleri sizler için paylaşmaya özen gösteriyorum. Sinemaya gitmeyi ve bisiklet sürmeyi çok severim.

Yazarın Profili
Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir