Kadınların Yeri

Bohça Modelleri Örnekleri 2022

Bohça Modelleri Örnekleri 2022

Bohça Modelleri Örnekleri

Bohça çeyizlerin olmazsa olmazı üründür, içine birçok hediyelik eşya konulan ağırlıklı olarak dantel ve kumaş birleşimidir. İpek kumaş kullanılması hem dantelin örneğini gösterir hem de çok zarif durur. Bohça modelleri genelde söz ve nişan gibi etkinlikler için hazırlanır ve kumaşın iki tarafına dikilmiş dantelden oluşur.

2022 Bohça Modelleri

Bohça yapımında yine iğne oyası da sıklıkla tercih edilmektedir. Daha önce denemediyseniz iğne oyası bohça modelleri örneklerine göz atabilirsiniz. Köşelere dikilmek üzere tasarlanan motiflerde pul boncuk gibi ışıltı veren detaylara da ağırlık verilmektedir. Birbirinden güzel söz veya nişan bohçası hazırlamak için bohça modelleri örnekleri hakkında görsel inceleyebilir anlatımlı videolardan faydalanabilirsiniz.

basit Bohça Modelleri

Yapımı Çok Hoş Bohça Çeşitleri

Küçük bir planlama ve detaylara gösterilen özen ile durum veya mevsim ne olursa olsun ekstra şık görünmesi için klas bir bohça oyalamak denemelerden sonra oldukça basittir. İğne oyası deseni üzerinde çalışmak için, her kare dikey ve yatay çizelgeler kullanmak işinizi kolaylaştıracaktır.

Bembeyaz dantel ve iğne oyası motiflerinizi gösterebilmesi için kaliteli kumaşlar tercih edin. Dantel örmek konusunda yeteneği olan kişiler bohça hazırlamak konusunda hiç zorlanmazlar ve kısa süre içinde de çalışmayı bitirebilirler. Eğer ilk kez deneyeceksiniz çizelgeyi bir örnek olarak örün.

Bohça Modelleri 2022

Yapacağınızdan emin olduğunuzda artık modele başlayabilirsiniz. Dantel ya da örgü konusunda dikkat edilmesi gereken en hassas nokta hep aynı ayarda örebiliyor olmanızdır. İki sıra bol iki sıra sıkı bir örgü örmek modeli net göstermeyeceği gibi motifin yapısını da bozmaktadır.

Bohça Modelleri çeyizlik
Bohça Modelleri dantel
Bohça Modelleri iğne oyası
Bohça Modelleri kolay
Bohça Modelleri örnekleri
Bohça Modelleri
çeyizlik Bohça Modelleri
değişik Bohça Modelleri
en güzel Bohça Modelleri
en yeni Bohça Modelleri
farklı Bohça Modelleri
gelin Bohça Modelleri
güzel Bohça Modelleri
hazır Bohça Modelleri
iğne oyası Bohça Modelleri
kolay Bohça Modelleri
yeni sezon Bohça Modelleri
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ