Beyaz Kalp Emoji Anlamı Nedir ?
  1. Anasayfa
  2. Pratik Bilgiler

Beyaz Kalp Emoji Anlamı Nedir ?

0

Beyaz Kalp Emoji Anlamı

Whatsapp , facebook , messenger veya instagram gibi birçok uygulamada arkadaşlarımızla veya sevgilimizle yazışırken en çok kullandığımız emojilerden birisi de beyaz kalp emojisi oluyor. Fakat beyaz renkte atılan bu emojili kalp ne anlama geliyor ? birçok kişi tarafından merak edilmeye başlandı diyebiliriz. Bizde bu konu hakkında internet üzerinden bir araştırma yaptık ve edindiğimiz bilgileri ise sizlerle paylaştık. Beyaz kalp emojisinin en çok kullanıldığı uygulama , Skype ve Telegram gibi sosyal medya platformları olmaktadır.

Beyaz Kalp Emoji Anlamı Nedir

Kalp Emojisi Aşkı Temsil Eder

Özellikle sevgili olan çiftler arasında en çok kullanılan emoji türü kalpler oluyor. Fakat biliyorsunuz ki normalde kullanılan kalpler kırmızıdır fakat beyaz olan kalpler de çok kullanılmaya başlandı. Şimdi ilk olarak şunu belirtmek isteriz ki beyaz renkte olan kalp emojisi AŞKI TEMSİL ETMEKTEDİR. Ayrıca beyaz renk asaleti de temsil ediyor. Bunların yanı sıra masumiyet , zariflik ve temizlik gibi anlamlara da gelmektedir. İşte bu yüzden bilirsiniz ki beyaz renk hem gelinliklerde hem de düğünlerde renk temaları olarak bilinmektedir. Birisi size beyaz renkte kalp gönderdiği zaman olumlu duyguları ve size karşı olan iyi duyguları anlatır.

Beyaz Kalp Emojisinin Yanı Sıra Başka Emoji Renkleri De Bulunur

Sosyal meyda platformlarında biliyorsunuz ki kalp emojisinin rengi her zaman kırmızıdır. Bunların yanı sıra mavi , mor , sarı , pembe ve yeşil gibi renklerde bulunmaktadır. Bu renklerde olan kalp emojilerinin de hepsinin ayrı anlamları vardır. Mesela kırmızı renkteki kalp emojisi tutkulu aşkı , yeşil , mavi ve pembe olanlar daha eğlenceli bir sohbetleri , pembe renkteki kalp emojisi de kalp tatlılığını , beyaz renkt kalp emojisi ise hem saflığı hem de içten gelen sevgiyi anlatmaktadır.


Merhaba benim adım derya. 34 yaşındayım ve evliyim 2 çocuk annesiyim. Cilt bakımı ve örgü modellerine çok ilgim olduğundan dolayı en güzel makaleleri sizler için paylaşmaya özen gösteriyorum. Sinemaya gitmeyi ve bisiklet sürmeyi çok severim.

Yazarın Profili
Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir