Kadınların Yeri

Bebek Patik Örnekleri Ve Modelleri 2022

Bebek Patik Örnekleri Ve Modelleri 2022

Bebek Patik Örnekleri

Küçük bebeğiniz yürümeye başlayana kadar ayakkabıya ihtiyacı olmadığını biliyoruz, ancak bu, ayakkabılardan tasarruf edebileceğiniz anlamına gelmez. Gerçekten de, bebeklerin tüm kış boyunca güzel ve sıcacık kalması için patiklere ihtiyacı vardır. 

2022 Bebek Patik Örnekleri

Özelliklede örgü patikler hediye etmek için oldukça ideal bir aksesuardır. Bebek patik modelleri yapımı çok kolaydır. Kısa sürede tamamlanabilen 1 çift şişle örülen yüzlerce çeşit modeli rahatlıkla bulacağınız örgü çeşididir. Yeni başlayan biri bile bebek patik örnekleri inceleyerek rahatlıkla bir çift patiği keyifle örebilir.

aşamalı Bebek Patik Örnekleri

Kışa Özel Bebek Patikleri

Muhtemelen daha önce hiç bebek patik örmediyseniz, bu kadar minik, bu kadar çok kıvrım ve şekil olmasının karmaşık olduğunu düşüneceksiniz, ama bu doğru bir düşünce değildir.  Örmesi çok basit sadece dikişleri nasıl atacağınızı ve bağlayacağınızı, örme esnasında eksiltmeyi bilmeniz gerekecek. Örgü bebek patik çeşitleri göz kamaştırıcı rengarenk ve birbirinden sevimli şekilde tasarlanarak üretilir. Özellikle ev hanımları içinde güzel gelir kaynağıdır.

Çift uçlu iğnelerle topuk şekillendirme veya çalışma yapmanız gerekmez dümdüz bir örgüyü bile belli dikiş tekniği ile oldukça sevimli bir bebek patiğine çevirebilirsiniz. Hepsinden iyisi, yapılması sadece 1 günü alabilir.

basit Bebek Patik Örnekleri

Bu küçük patikler yeni doğanlar için mükemmeldir. Minik ayak parmakları sadece sıcak kalmakla yetinmeyecek görsel açıdan da göze hitap edecek. Basit bebek patikleri iki şiş ile hızlı örülür ve ardından dikilir. Elinizde biraz ip ve iğne varsa bu örgü bebek patiklerini sadece atkı ve bere örseniz bile takım olarak kombine edebilirsiniz.

Bebek Patik Örnekleri 2022
Bebek Patik Örnekleri basit
Bebek Patik Örnekleri facebook
Bebek Patik Örnekleri kolay
Bebek Patik Örnekleri
çok güzel Bebek Patik Örnekleri
değişik Bebek Patik Örnekleri
desenli Bebek Patik Örnekleri
en güzel Bebek Patik Örnekleri
en kolay Bebek Patik Örnekleri
en yeni Bebek Patik Örnekleri
farklı Bebek Patik Örnekleri
güzel Bebek Patik Örnekleri
harika Bebek Patik Örnekleri
kışlık Bebek Patik Örnekleri
kolay Bebek Patik Örnekleri
örgü Bebek Patik Örnekleri
şık Bebek Patik Örnekleri
yapımı basit Bebek Patik Örnekleri
yapımı kolay Bebek Patik Örnekleri
yepyeni Bebek Patik Örnekleri
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ