Bebek Panço Modelleri ve Yapılışı 2022
  1. Anasayfa
  2. Kadınca

Bebek Panço Modelleri ve Yapılışı 2022

0

Her sene olduğu gibi bu sene de hamarat kadınlarımızın ellerinden o kadar güzel ve mükemmel bebek pançoları çıkmış ki hepsi de gerçekten harika görünüyor. Oldukça kullanışlı ve pratik olduğundan dolayı annelerin ilk tercihleri arasında yer alır. Malum bir de kız mevsimi geldiğinden dolayı bebeğinize böyle farklı ve değişik modellerde olan pançolar yaparak onları daha da güzelleştirebiliriz.

Bebek panço modelleri 2022

Panço öreceğiniz zaman hanımlar birçok örgü tekniğini kullanarak örmeniz mümkündür. Hem kullanımı hem de yıkanması çok kolaydır. Aynı zaman da evde el emeği olarak yapabileceğiniz gibi dışarıda hazır olarak birçok mağaza da bulup bebeğinize pançolar satın alabilirsiniz.

Ama ne olursa olsun kendi el emeğiniz ve kendi el beceriniz ile yapacağınız her örgü emin olun daha güzel olur. Kışın soğuk havalar ve bahar gibi mevsim geçişlerinde bebeklerinizin rahatlıkla kullanabileceği bu pançolar görenleri kendisine hayran bıraktı resmen. Bebekler için yeni yıla özel olarak örülen birbirinden güzel ve yapımı da bir hayli kolay olan panço modellerine bakmaya ne dersiniz ?

Her anne bebeğine daha kolay bir şekilde panço yapsın diye bizler hem en kolay panço modellerini sayfamıza ekledik hem de daha önce panço örmediyseniz nasıl örüldüğünü anlatan bir video sayfamıza ekleyerek sizlere yardımcı olmaya çalıştık. Sizler de burada bulunan panço modellerinden ister aynısını isterseniz de hayal gücünüzü kullanarak daha değişik tasarımlarda pançoları bebeğinize örebilirsiniz. O zaman daha fazla vakit kaybetmeden yeni sezona özel olan bebek panço örneklerine daha yakından bakalım.

İçindekiler

Panço Modeli Örme Videosu Anlatımlı

Bebek panço modelleri ve yapılışı
Bebek panço modelleri
Bebek panço örnekleri
Bebek pançoları
Beyaz renk bebek pançoları
Beyaz şık bebek panço örneği
Çiçekli bebek panço örnekleri
Çiçekli çok güzel bebek pançoları
Çok güzel bebek panço modeli
Çok şık yeşil bebek panço örneği
Değişik bir panço modeli
Desenli bebek panço örneği
En Güzel bebek panço modelleri
Kapşonlu bebek panço modeli
Kelebek bebek panço örneği
Kırmızı panço modelleri
Kız çocukları için panço modelleri
Muhteşem bebek panço modelleri
Örgü bebek panço modelleri
Örgü bebek pançosu
Pembe bebek panço modeli
Pembe desenli bebek panço modelleri
Rengarenk bebek panço modelleri
Renkli bebek panço modeli
Tığ işi bebek panço örnekleri
Yazlık bebek panço örneği
Yazlık yeşil bebek pançosu
Yeni sezon bebek pançoları
Yeni sezon panço modelleri

Adım Dilay 20 yaşındayım ve üniversite okumaktayım. Boş zamanlarım da makale yazmayı çok seviyorum. Gezmeyi ve arkadaşlarımla beraber vakit geçirmeyi çok severim.

Yazarın Profili
Paylaş

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir