Bebek Örgü Elbise Modelleri Nasıl Örülür ?
  1. Anasayfa
  2. Kadınca

Bebek Örgü Elbise Modelleri Nasıl Örülür ?

0

Bebekler, farklı kıyafetlerle sevimli görüneceğini için çok modelli örgü teknikleri vardır. Kazak tulum süveter elbise şapka patik hırka gibi birbirinden güzel örgüler örmek isteyebilirsiniz. Bebek örgü elbise modelleri, yakalı fırfırlı çiçekli birbirinden güzel teknikler ile hazırlanabilir. Bunu isterseniz patik veya süslü saç bantlarıyla kombin edebilirsiniz. Bebekler için örgü, örgü meraklıları arasında favori bir aktivitedir ve bunun harika bir nedeni vardır. 

2022 Bebek Örgü Elbise Modelleri

Bebeğinize, torununuza, yeğeninize veya özel arkadaşınıza sıcak hatıralar yaratmak için örebilirsiniz. Bebek elbise yapılışı için video veya görsel aradığınızda karşınıza birbirinden kolay örme teknikleri çıkacaktır. Şık küçük bebek elbiseleri örmek aslında çok basittir, çünkü etek yukarı doğru işlenirken azalan iğne boyutları kullanılarak şekillendirme sağlanır, böylece dikiş sayısı kol deliği şekillendirmeye kadar aynı kalır.

basit Bebek Örgü Elbise Modelleri

İçindekiler

Bebekler İçin Örülen Örgü Elbise Örnekleri

Etek üzerindeki küçük şerit dikiş deseni, korsajın burgulu ribana dikişine güzel bir şekilde geçiş yapar. Parlak pamuklu yumuşak iplikler ile hazırlanır. İplik yeterince kalın olmalıdır. Bu arada pamuk hala tüm yıl boyunca giyilebilecek kadar hafiftir. Dayanıklılık ve yıkandıkça pamuklanma tülerme yaşanmaması için yünü naylondan yapılmış çok yumuşak bir ip seçilmelidir.

Örgü bebek modeline başlamadan önce, yaptığınız ürünün günlük kullanım için mi yoksa daha değerli bir ürün mü olduğuna karar vermek için bir dakikanızı ayırın. Her gün kullanılacak bir şey yapıyorsanız, iyi dayanacak makinede yıkanabilir bir ip seçmek daha da önemlidir. 

Bebek Örgü Elbisesi Nasıl Yapılır ? Video

Bebek Örgü Elbise Modelleri 2022
Bebek Örgü Elbise Modelleri basit
Bebek Örgü Elbise Modelleri kolay
Bebek Örgü Elbise Modelleri
çok güzel Bebek Örgü Elbise Modelleri
değişik Bebek Örgü Elbise Modelleri
el işi Bebek Örgü Elbise Modelleri
en güzel Bebek Örgü Elbise Modelleri
en şık Bebek Örgü Elbise Modelleri
farklı Bebek Örgü Elbise Modelleri
güzel Bebek Örgü Elbise Modelleri
harika Bebek Örgü Elbise Modelleri
kışlık bebek örgü elbise modelleri
kolay Bebek Örgü Elbise Modelleri
renkli Bebek Örgü Elbise Modelleri
şık Bebek Örgü Elbise Modelleri
tığ işi Bebek Örgü Elbise Modelleri
yeni Bebek Örgü Elbise Modelleri

Adım Erman. 24 yaşındayım ve küçük yaşımdan beri bilgisayarla uğraşmaktayım. Makale yazmayı çok sevdiğimden dolayı Editör olmak istedim. Hem okuyorum hem de boş zamanlarım da makale yazıyorum.

Yazarın Profili
Paylaş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir