Bayan Yeni Moda Kol Çantası Modelleri
  1. Anasayfa
  2. Moda

Bayan Yeni Moda Kol Çantası Modelleri

0

Çantalar kadınlar için çok önemli bir aksesuardır ve ben çantasız dışarı çıkacak bayan şahsen hiç görmedim. Özellikle son zamanlar da en çok rağbet gören çantalar kol çantaları olmaya başladı. Bayanlarımız bu kol çantaları ile hem farklı farklı kombinler yapıyorlar hem de daha rahat olduğundan çok tercih ediyor. Bu sezon 2021 yılın da ise renk renk ve desen desen şeklinde kol çantaları üretildi. Bu çantaları sizler ister günlük yaşantınızda isterseniz de resmi bir yerlere gideceğiniz zamanlar da rahatlıkla kullanabilirsiniz. Eğer sizlerin de dolabınızda kol çantası yoksa o zaman mutlaka bir tane alıp dolabınızda bulunması gerekiyor.

Kol çantaları hemen hemen her kıyafete rahatlıkla kombine edilebilir. Bu sezon ise renk olarak en ön planda kahverengi ile bej renkleri yer alıyor. Yukarıda da dediğimiz gibi bu çantaları sizler her alanda tercih edebilirsiniz fakat bazı noktalara tabiki de dikkat etmeniz gerekiyor. Mesela kombin yapacağınız zaman çantanız hangi renkte ise ona göre kıyafet ve ayakkabı seçimi yapmanız gerekiyor. Sonra kalabalık ortamlara gidecekseniz kol çantanızı ona göre seçmeniz gerekiyor.

Yukarıda paylaşmış olduğumuz kol çantası mesela kiremit kırmızısı ve çoğu bayan bu çantayı daha çok tercih etmektedir. Eşya bakımından ise baya eşyanızı gönül rahatlığı ile sığdırabilirsiniz. Daha sonra çantamız genel olarak deriden yapılmış ve bu yüzden içine ne koyarsanız koyun ezilme veya büzülme olmayacaktır merak etmeyin. Bu tarz çantaları tercih edecekseniz o zaman kıyafetlerinizin de koyu siyah olması gerekiyor. Emin olun bu şekilde daha güzel görüneceksiniz.

Siyah renkte tasarlanmış ve dışı zincirli olan bu güzel çantayı ise sizler resmi yerlere gideceğiniz zamanlar da kullanabilirsiniz. Ya da günlük yaşantınız da bile rahatlıkla kıyafetlerinizle kombine edip tercih edebilirsiniz. Bu model de en çok dikkat çeken küçük taşları ve sapı olmaktadır. Bu yüzden dikkat çekici bir çanta olduğundan günlük kullanımım için baya iyidir.

Adım Yeşim. 22 yaşındayım ve Üniversite son seneyi okumaktayım. Hayalim bilgisayar mühendisi olmak ve makale yazmayı da çok sevdiğimden dolayı boş zamanlarım da kadinlarinyeri.com sitesine makale yazmaktayım.

Yazarın Profili
Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir