Bayan Yelek Modelleri ve Örnekleri 2024
  1. Anasayfa
  2. Kadınca

Bayan Yelek Modelleri ve Örnekleri 2024

0

Bayanlar İçin Yapılan Örgü Yelek Örnekleri

Örgü üst arıyorsanız ama kazak ve hırkalara boğuluyorsanız bayan örgü yelek modelleri tam size göre. Bu kolay örgü yelek modelleri, yakalı gömleklerle üst üste gelebilir veya ekstra sıcaklık katmak için daha hafif bir bluz üzerine giyilebilir. 

Hatta bazıları hırka alternatifi olarak önden fermuarlı şekilde de hazırlanabilir. Tüm yıl boyunca her mevsim kullanılabilecek motifli yelek modelleri vardır.

2022 Bayan Yelek Modelleri

Önler ve arkalar önce ayrı ayrı ileri geri işlenir. Kısa sıra omuz şekillendirmeden sonra koltuk altına boşluk bırakılacak ilmek azaltma yapılır. Arka beden etek ucuna kadar tek parça olarak örülür.

basit Bayan Yelek Modelleri

Sıralarda sadece bir veya iki renk kullanır, bu da bunu örgülü renkli işi örmek isteyen yeni başlayanlar için harika bir proje yapar.

Yukarıdan aşağıya düz örgü ve en deneyimli örücüleri bile eğlendirmek için tasarım öğeleriyle ilgi çekici, yeni başlayanlar için bir proje olarak tasarlanan el örgüsü örgü yelek modelleri gardırobunuza şık ve sonsuz giyilebilir bir katkı sağlar. Şık, hafif yapılı bir kesim kol boşlukları bırakılarak arka ön sağ ve ön sol şeklinde hazırlanır.

Yeni başlayan giysi örücüleri için idealdir. Kalın ip tercih edildiğinde hızla örülür ve dikişsiz misinalı şişte ilmekler birleştirilerek de örülebilir. Rahat kesim çok fazla esneklik sunar ve temel tasarım öğelerini bildiğiniz sürece zorlanmazsınız. Yararlı eğitim videoları, örgü yelek modelleri bayan temaları yapım sürecinin her adımında size yol gösterecektir.

Bayan Yelek Modelleri 2022
Bayan Yelek Modelleri basit
Bayan Yelek Modelleri kolay
Bayan Yelek Modelleri tığla
Bayan Yelek Modelleri yazlık
Bayan Yelek Modelleri
değişik Bayan Yelek Modelleri
en güzel Bayan Yelek Modelleri
en yeni Bayan Yelek Modelleri
farklı Bayan Yelek Modelleri
güzel Bayan Yelek Modelleri
harika Bayan Yelek Modelleri
kışlık Bayan Yelek Modelleri
kolay Bayan Yelek Modelleri
rengarenk Bayan Yelek Modelleri
tığ işi Bayan Yelek Modelleri
yeni Bayan Yelek Modelleri
yepyeni Bayan Yelek Modelleri

Adım Dilay 20 yaşındayım ve üniversite okumaktayım. Boş zamanlarım da makale yazmayı çok seviyorum. Gezmeyi ve arkadaşlarımla beraber vakit geçirmeyi çok severim.

Yazarın Profili
Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir