Bayan Tek Omuzlu Elbise Modelleri
  1. Anasayfa
  2. Moda

Bayan Tek Omuzlu Elbise Modelleri

0

Geçmiş dönemden bu döneme kadar her sene olduğu gibi bu sene de bayanlarımız tarafından tek omuzlu olan elbise modelleri çok tutulmaktadır. Nasıl her sene asimetrik saç modelleri popülerse tek omuzlu elbiseler de bu şekilde popüler oluyor. Mesela bayanlar bu güzel elbiseleri düğünlerde , sünnetlerde , doğum günlerin de veya özel gecelerde rahatlıkla tercih edebilirler. Tabi bir de elbiselere göre güzel ayakkabı ve aksesuar kombinleri olursa o zaman şıklığınıza daha da şıklık katmış olursunuz.

Tek omuzlu elbiseler bunların dışında günlük kullanım için de ideal elbiselerdir. Kullanılacak ortama göre desenli , renkli ve tasarım gibi bir sürü seçenek bulabilirsiniz. Bu elbiseler aynı zaman da hem kısa hem de uzun şekilde olabiliyor. Tabi genç kızlarımız tarafından en çok kısa olan modeller tercih ediliyor. Sizler de mesela bacaklarınıza ve boyunuza güveniyorsanız o zaman kısa tek omuzlu elbiseleri rahatlıkla seçebilirsiniz. Kısa tek omuzlu elbise , çok abartılı olmayacak şekilde takılar ve taşlı veya pullu ayakkabılar seçerek güzel kombin oluşturmuş olursunuz.

Bu Sezonun Tek Omuzlu Elbiseleri

Moda tasarımcıları her yaşa ve her zevke uygun olarak tasarladığından dolayı seçim yapma konusundan kızlar hiç zorluk çekmezsiniz. Eğer sizler normal klasik giyim seviyorsanız o zaman sizin için fırfırlı ve büzgülü olan abiyeler daha iyi olacaktır. Eğer spor giyimden hoşlanıyorsanız o zaman da düz ve sade çizgili desenli olan elbiseler size daha güzel olacaktır. Klasik giyim takılan bayanlar hem kısa hem de uzun etek boylarını rahatlıkla tercih edebilirler. Özellikle çalışan iş kadınıysanız bence tek omuzlu elbise hem size çok yakışacak hem de şıklığınıza şıklık katacak.

Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir