Bayan Örgü Bere Ve Şapka Örnekleri
  1. Anasayfa
  2. Kadınca

Bayan Örgü Bere Ve Şapka Örnekleri

0

Sonbahar ve kış aylarında aksesuar olarak özellikle genç kızlarımızın en çok tercih ettiği giysilerin başında hem bere hem de şapka modelleri gelmektedir. Soğuk havalarda kullanmış olduğumuz bu şapkalar bizim başımızı her alanda korumuş oluyor. Bunların yanı sıra hem soğuk havalar için tercih ediliyor hem de giyilen kıyafete kombin olsun diye kızlar saç aksesuar olarak tercih ediyor.

Tabi sadece bayanlar değil artık günümüzde erkekler de bere ve şapka modellerinde resmen birbirleri ile yarış haline girdi. Erkekler de kendi modalarında farklılık yapmak için en güzel şapkaları bereleri tercih ederek harika kombinasyonlar yapmaya çalışıyorlar.

Örgü bereler ve şapkalarda bir sürü seçenek olduğundan dolayı bayanlar seçme konusunda bir hayli zorluk çekiyor diyebiliriz. Ama her zaman kızlar seçim yaparken sizin kafanıza tam oturan ve yakışan modelleri tercih etmeniz daha doğru bir seçim olacaktır.

Yukarıda paylaşmış olduğumuz şapka modelini uzun saçlı olan bayanların tercih edebileceği harika örnektir. Kısa saçlara sahip olan bayanlarımız da geniş ve aynı zaman da dökümlü duran bereleri tercih etmeleri gerekiyor.

Ressam şapkası olarak bilinen ve aynı zaman da azıcık ta olsa asker beresini andıran bu model de günümüzde çok tercih edilen berelerden birisidir. Özellikle genç kızlar tarafından en çok sevilen modeller arasında yer alıyor.

Son zamanlar da bere konusunda en çok tercih edilenler arasında jokey şapkalarını andıran ve tüylü yünlerle örülmüş bu model seçilmektedir. Özellikle spor ürünlerinden birisi olduğundan genç kızlar daha fazla tercih ediyor.

Merhaba benim adım derya. 34 yaşındayım ve evliyim 2 çocuk annesiyim. Cilt bakımı ve örgü modellerine çok ilgim olduğundan dolayı en güzel makaleleri sizler için paylaşmaya özen gösteriyorum. Sinemaya gitmeyi ve bisiklet sürmeyi çok severim.

Yazarın Profili
Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir