Bayan Örgü Bere Modelleri
  1. Anasayfa
  2. Kadınca

Bayan Örgü Bere Modelleri

0

Kışın en revaçta olan ve her yaşa uygun olarak tercih edilen modeller arasında örgü bereler yer alıyor. Özellikle bu sezon sizler için bulduğum rengarenk ve bir o kadar da havalı örgü bereleri bir araya toplayarak sayfama ekledim. Kışın soğuk havalar biliyorsunuz ki bereler bizim için çok önemli bir yere sahip oluyor. Önceden mesela sadece soğuk havalardan korunmak için tercih ediliyordu fakat son zamanlar da giyilen kıyafetlere kombin olarak tercih edilmeye başlandı. Şu 1 – 2 senedir en çok tercih edilen modeller arasında bol ve kalın örgülerden yapılanlar daha çok tercih ediliyor.

Çünkü örgüler ince şişler ile yapılıyordu ama bunlar artık eskide kaldığından dolayı kalın şişler ile yapılmaya başlandı. Hem kalın şişler hem de elle yapıldığı için ortaya çıkan bol ve büyük şapkalarda ortalığı baya bir renklendiriyor diyebiliriz. Özellikle hamarat kadınlarımız bereyi yaptıktan sonra üstlerini bir güzel süsleyerek aksesuar ekleyerek yapılan bere daha farklı olmaya başlıyor. Hatta sizler de resimlerde de göreceğiniz üzere o kadar güzel bereler yapılıyor ki insan seçmede bir hayli zorlanıyor.

Mesela sizler de güzel bir bere modeli yaptınız ama bunu sade bırakmak yerine eğer bir çiçek ya da yaprak deseni ile süsleme yaparsanız o zaman bereniz eskisinden daha alımlı ve şık olacaktır. Modeller önceden sade olarak yapılırdı ve o şekilde tercih edilirdi. Fakat şimdiler de sade bere kullanımı neredeyse hiç yok. Tabi her model üzerinde desenler pek iyi durmuyor ama genel anlamda güzel bir görüntü veriyor. Modele şekil verip vermemek tabiki de sizlerin ellerinde ister sade isterseniz de aksesuarlı yapın.

Aşağıya ise sizlere fikir vermek amacı ile birkaç tane güzel model ekledim. Bu modellerin hepsi de yukarı da yazdığımız gibi kalın örgülerden yapılan ve aksesuar eklenilen örneklerdir. Sizler istediğiniz modeli seçerek ister aynısını yapın isterseniz de üzerinde oynama yaparak değiştirin tamamen karar sizlerin.

Paylaş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir