Balık Etli Kadınlar Nasıl Abiye Giymeli ?
  1. Anasayfa
  2. Moda

Balık Etli Kadınlar Nasıl Abiye Giymeli ?

0

Balık etli bir vücudunuz varsa ve nasıl abiye seçimin de bulunacaksanız bilmiyorsanız o zaman doğru yerdesiniz. Şimdi balık etli demek aslında biraz kilolu demektir ve sizlere şimdi vereceğimiz yöntemler sayesinde çok zayıf görüneceksiniz. Peki lafı fazla uzatmadan buyurun konumuza geçelim.

2022-2023 Balık etliler için abiye pantolonlu

Biliyorsunuz ki hem düğünlerde hem özel davetlerde hem de yemekler de genel olarak kadınların sıklıkla tercih ettiği elbiseler içerisin de abiyeler yer almaktadır. Özellikle abiye seçimi olacağı zaman telaş içerisin de seçim yaparlar. Fakat böyle günler de hem rahat olmanız gerek hem de doğru seçimler yapmanız gerekmektedir.

Kısa Boylu Hafif Tombul Kadınlar İçin Abiye Nasıl Olmalı?

Hem kısa boylu hem de hafif bir kilonuz varsa o zaman mutlaka hem desenli olan kumaşlardan hem işlemeli olanlardan hem de büyük desenlere sahip kıyafetlerden mümkün olduğunca uzak durmanız gerekmektedir. Sizin tercih edeceğiniz abiyeler vücudunuza hafif oturan koyu renklerde abiyeler olmaktadır.

Örnek verecek olursak vücut kıvrımlarınızı ortaya çıkaran bir dar abiye tercih ettiğinizi varsayarsak üzerinize de abiyenize uygun ceket seçimi yaptığınız zaman emin olun hem kilolarınızı gizleyeceksiniz hem de daha şık olacaksınız.

Uzun Boylu Balık Etliler İçin Abiye

Boyunuz uzun ve balık etli iseniz o zaman hem işlemeli hem büyük motifleri olan hem de dikine çizgili abiyelerden kesinlikle uzak durmalısınız. Bu kıyafetler sizin hem uzun hem de daha kilolu gösterecektir.

Balık etli bayanlar için abiye modelleri

Sizin tercih edeceğiniz abiye türü hafif slim fit abiyeler olmaktadır. Bu tarz abiyeleri seçerek bir de ince burun olan ince topuk stilettolar tercih ederseniz doğru seçim yapmış olursunuz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ;

Balik etli bayanlara abiye modelleri
Balık etli kadınlar nasıl abiye giymeli
en güzel Balık etli bayan abiyeleri
Kısa Balik etli kilolu bayanları zayıf gösteren abiye modelleri
Lacivert Balık etli abiye elbise modelleri
Uzun ve kısa boylu balik etliler icin abiyeler

Adım Dilay 20 yaşındayım ve üniversite okumaktayım. Boş zamanlarım da makale yazmayı çok seviyorum. Gezmeyi ve arkadaşlarımla beraber vakit geçirmeyi çok severim.

Yazarın Profili
Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir