Annelerin Çok Beğenerek Öreceği Şişle Bebek Patiği Modelleri
  1. Anasayfa
  2. Kadınca

Annelerin Çok Beğenerek Öreceği Şişle Bebek Patiği Modelleri

0

Şişle bebek patiği modelleri günümüzde anneler tarafından hem çok beğenilen hem de sıklıkla yapılan örgü işlerinden birisidir. Örgü işleri arasında en basit denilebilecek örgülerden birisi olan şişle bebek patiklerini sizler de çok kolay bir şekilde bebeğinize örebilirsiniz. Bu patiklerin yapılışı çok basit olduğu kadar birden fazla modeli de bulunmaktadır. Yani mesela sizler örgü işine daha yeni başlasanız bile burada bulunan modelleri çok kolay bir şekilde işleyebilirsiniz.

Anlatımlı Bebek Patiği Modelleri

Malum havalar artık yavaş yavaş soğumaya başlıyor ve bebeklerimizin ayaklarını da kış aylarında sıcak tutmamız gerekiyor. Biliyorsunuz ki hastalık en çok ayaktan gelmektedir. Bu yüzden bebeklerimizin ayaklarını üşütmemek için şişle yapılan patik örme işine hemen girmemiz gerekiyor.

Bebek patiği örgü modelleri

İçindekiler

YAPIMI DA ÇOK BASİT OLAN ŞİŞLE BEBEK PATİKLERİ

Şişle örülen bebek patik modellerinde birden fazla farklı modellerde model ve desenler bulunmaktadır. Yani anneler sizler ister kendiniz hayal gücünüzü kullanarak modeli değiştirip o şekilde yapın isterseniz de burada bulunan modelin aynısını karar sizlere kalmış. Fakat herkes daha kolay bir şekilde örsün diye en basit patik modellerini sizlerle paylaştık.

Örgü işi gerçekten çok geniş yelpazeye sahiptir ve hamarat kadınlarımız her geçen gün yeni motifler ekleyerek örgüyü güzelleştiriyor. Şişle bebek patik modellerinde bile yapmış oldukları çok farklı deneyimler ile ortaya harika örnekler çıkmış. Zaten farklı patik denemek isteyenler ve örgü işine de yeni başlayan anneler varsa bu modeller tamda aradığınız tarz da olacaktır. O zaman fazla vakit kaybetmeden kışa özel olarak bebeklerimize yapabileceğimiz çok güzel ve yapımı da bir o kadar basit olan şişle bebek patiklerine daha yakından göz atalım buyurun.

Bebek Patiği Resimli Anlatımlı
Bebek Patiği Satın Al
Bebek Patik Çeşitleri
Bebek Patik Örnekleri
Kolay Örme Bebek Patiği Modelleri
Örgü Bebek Patiği Modelleri
Örgü Patik Modelleri
Resimli Anlatımlı Bebek Patikleri
Şiş İle Kolay Bebek Patiği
Şiş Örgüsü Bebek Patiği Modelleri
Şiş Örme Bebek Patiği Modelleri
Şişle Bebek Patiği Anlatımlı
Şişle Bebek Patiği Örme
Şişle Bebek Patiği Örnekleri
Şişle Bebek Patiği Resimleri
Şişle Bebek Patiği Resimli
Şişle Bebek Patiği Yapılışı
Şişle Bebek Patiği Yapımı
Şişle Bebek Patiği
Şişle Kız Bebek Patiği Modelleri
Şişle Kolay Bebek Patiği

Adım Sevilay. Yaşım 30 evliyim ve 1 çocuk annesiyim. Kadınların faydalanması için elimden geldiğince yararlı makaleleri kadinlarinyeri.com sitesine açıyorum.

Yazarın Profili
Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir