Kadınların Yeri

Acnelyse Krem Ne İşe Yarar ve Acnelyse Krem Nasıl Kullanılır ?

Acnelyse Krem Ne İşe Yarar ve Acnelyse Krem Nasıl Kullanılır ?

Herkesin genel olarak en büyük sorunlarından birisi de sivilce oluyor. Sizin de sivilceler ile sorunlarınız varsa o zaman son zamanlarda en çok tercih edilen Acnelyse sivilce kremini kullanarak artık sivilcelere elveda deyin.

Acnelyse Krem Ne İşe Yarar

Acnelyse kremi genel olarak en başarılı sivilce kremleri içerisin de yer alır ve en büyük etkisi ciltte yer alan hücreleri besler ve yenilenmesini sağlar. Bu krem eczanelerde ve 20 gramlık tüplerde satılmaktadır. Yani benim sivilcem var ne yapacağımı bilmiyorum diyorsanız çok etkili olan bu kremi bence tercih edebilirsiniz.

Tabi sadece sivilce üzerinde değil aynı zaman da sedef hastalığı ve balık pulu gibi rahatsızlıklara da çok iyi gelmektedir. Yani tam bir cilt sorunu kurtarıcısıdır.

Bu sivilce kremini kesinlikle uzman bir doktora görünüp onun onayı ile reçete edilerek satın alınıp o şekilde kullanılması tavsiye edilmektedir. Çünkü bilinçsiz bir şekilde kullanırsanız ortaya çok kötü sonuçlar çıkabilir. Tedaviye başladığınız zaman direkt olarak hücreleriniz yenilenmeye başlar , sivilceler kurur ve siyah noktalar da ortadan kaybolur.

İlk defa uyguladığınız zaman cildinizde sıcaklık ve batma hissi görülecektir ki bu normal bir durumdur. Fakat cildiniz daha fazla etkili bir şekilde kreme karşı tepki gösterirse hemen tedaviye ara vermeniz gerek. Tedaviye başladığınız zaman ise 1 hafta içerisin de sivilcelerinizde artış olabilir buda normal bir durumdur.

ACNELYSE KREM NASIL KULLANILIR?

Kremi kullanacağınız zaman ilk olarak uygulayacağınız bölgeyi güzelce yıkayın ve sonra elinize az miktar alıp o bölgeye yayarak sürün. Fakat kesinlikle baskı yapmadan uygulayın. Kremi aynı zaman da akşam yatmadan önce sürerseniz daha iyi olur. Acnelyse kremini uyguladıktan sonra güneş veya buna benzer ışıkların altında kalmayın.

Acnelyse kreminin kullanımı genel olarak 6 haftadır ve bu süre doktora göre değişim gösterebilir. Etkisini yavaş yavaş görmeye başladığınız zaman asla tedaviyi bırakmayın ve 6 hafta düzenli olarak kullanın.

ACNELYSE KREM FİYATI NEDİR?

Fiyatı eczanelerde 99.75 TL olarak satılmaktadır. Fakat reçete olarak satın alırsanız fiyatında değişiklik olabilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ