2024-2025 Saç Renkleri
  1. Anasayfa
  2. Kadınca

2024-2025 Saç Renkleri

0

Yeni yıl, yeni saç renkleri! 2024 yılında, saç modellerinde röflelerin yanı sıra havalı saç rengi trendleri de bekleyebiliriz. Size 2024’te hangi saç renklerinin moda olduğunu gösteriyoruz.

2022 Saç Renkleri

Saç Rengi Trendi 2024 #1: Bakır Kırmızısı

Peki, bu trend tanıdık geliyor mu? Kırmızı bir gölge 2023 ve 2024’deki trendler listesinde zaten vardı. Ancak 2025’te cesur bir kırmızı yerine şeftali tonlarında bakır rengine daha çok aşık olacağız. Bakır saç rengi 2024 yılında da kesinlikle çok popüler olacak.

Dolayısıyla, en azından bu kategoride eğilim daha yumuşak bir yönde ilerliyor. Şeftali alt tonunu sevmiyorsanız, turuncu parlayan hafif bir bakır da tercih edebilirsiniz. Bu tamamen size ve cilt tonunuza bağlıdır.

2023 Saç Renkleri

Saç Rengi Trendi 2024 #2: Cesur Kahverengi

Sıcak tonlara sadık kalalım. Saç rengi trendleri 2024 söz konusu olduğunda kahverenginin farklı tonlarında da çok şey oluyor. Serin ya da sıcak, gelecek yıl kullanacağımız kategoriler değil. Aksine, koyu kahverengiler ekstra bir parlaklık dozu alıyor. Bunu genellikle renklendirmeden sonra yapsanız da, tazelemek için ara sıra parlatmanızı öneririz. Saç boyası renkleri 2024 yılında çok farklı renkler geliştirecek.

Saç Rengi Trendi 2024 #3: Grimsi Sarı

Önceki yıllarda trendleri belirleyen, birçok İskandinav kadınının doğal olarak sahip olduğu sarışınlardı. Ancak 2024 yılında büyük bir değişiklik olacak. Özellikle gri dokunuşlu sarışın tonları, renklendirme söz konusu olduğunda her zamankinden daha fazla talep görecektir.

Grimsi sarı, doğal olarak sarışın olan ve saç rengine çok daha fazla vurgu yapmak isteyen herkese uygundur. Bu arada, buz mavisi veya gök mavisi bir kıyafette bu saç rengiyle özellikle iyi bir şekilde kombinlenebilir.

bayan Saç Renkleri
en güzel Saç Renkleri
en yeni Saç Renkleri
farklı Saç Renkleri
güzel Saç Renkleri
kadın Saç Renkleri
moda Saç Renkleri
Saç Renkleri 2022
Saç Renkleri 2023
Saç Renkleri bayan
Saç Renkleri kadın
Saç Renkleri karamel
Saç Renkleri kızıl
Saç Renkleri
son moda Saç Renkleri
trend Saç Renkleri

Adım Dilay 20 yaşındayım ve üniversite okumaktayım. Boş zamanlarım da makale yazmayı çok seviyorum. Gezmeyi ve arkadaşlarımla beraber vakit geçirmeyi çok severim.

Yazarın Profili
Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir